صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : تقلید بازیگران پاکستانی از سریال « Money Heist »

تقلید بازیگران پاکستانی از سریال « Money Heist »

سرقت پول - Money Heist

در حالی که بسیاری انتظار فصل پنجم (یا به روایتی سوم) سریال Money Heist را می کشند، در ویدیویی که به تازگی توسط سرویس استریمینگ نتفلیکس منتشر شده، طرفداران سریال از سراسر جهان نظرات خود در مورد شخصیت برلین را بیان کرده اند. در این سریال مهیج اسپانیایی، نقش شخصیت برلین را پدرو آلونسو بازی می کند. برلین به عنوان مغرورترین و البته منطقی ترین شخصیت سریال Money Heist به ما معرفی شد. روش های خودخواهانه او باعث شد که در طول داستان بارها با توکیو و نایروبی درگیر شود. اما در انتهای اولین سرقت گروه، کاری که برلین برای گروهش انجام داد او را به یکی از محبوب ترین شخصیت های سریال تبدیل کرد.

 

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، در واقع برلین برادر بزرگ تر پروفسور و جانشین او در ماجرای سرقت از مخزن بانک مرکزی اسپانیاست. علیرغم اینکه وی شخصیتی به شدت جذاب و وسوسه گر دارد اما سایکوپات نیز هست. با این وجود رفته رفته در طول داستان فصل اول سریال فاش می شود که برلین به شدت بیمار بوده و روزهای آخر زندگی اش را می گذراند. بدین ترتیب وقتی برلین تصمیم می گیرد برای نجات جان دیگر اعضای گروه، خودش را قربانی کند، بسیاری متوجه ذات شخصیت او می شوند و چاره ای جز گریه کردن برای مرگ وی ندارند. در ویدیویی با عنوان «برلین برای همیشه» (Berlin Forever) که به تازگی توسط نتفلیکس منتشر شده، طرفداران سریال Money Heist از سراسر جهان واکنش خود نسبت به آخرین لحظات زندگی و مرگ تراژیک شخصیت برلین را روایت می کنند.

 سرقت پول - Money Heist

در حالی که برخی می گویند در یک تیم سرقت از بانک به شخصیتی شبیه برلین نیاز مبرم وجود دارد برخی دیگر می گویند: «برلین حتی بعد از مرگ نیز سعی در پیدا کردن خود دارد». این ویدیو با هم سرایی آهنگ «بلا چاو» که موسیقی اصلی سریال است به پایان می رسد. در انتهای فصل دوم سریال Money Heist، دارودسته پروفسور با پول های به سرقت رفته سعی در فرار از مخزن بانک مرکزی اسپانیا از طریق تونلی که کنده اند را دارند. برلین پس از مشایعت و راهنمایی تمام اعضای گروه به درون تونل، در می یابد که باید مانده و از ورود پلیس ها به تونل جلوگیری کند. اگر چه پروفسور بارها از او می خواهد فرار کند، برلین از هلسینکی می خواهد که تونل را منفجر کند. او در نهایت خود را در معرض گلوله های پلیس قرار داده و کشته می شود.

سرقت پول - Money Heist

اگر چه برلین در فصل دوم سریال Money Heist کشته می شود اما محبوبیت او در میان مخاطبان باعث شد که سازندگان سریال در فصول بعدی در قالب فلش بک او را به داستان بازگردانند. پدرو آلونسو اکنون در حال فیلمبرداری فصل پنجم سریال Money Heist که آخرین فصل این سریال خواهد بود است، فصلی که انتظار می رود سال آینده میلادی منتشر شود.

 سرقت پول - Money Heist

در حالی که بسیاری انتظار فصل پنجم (یا به روایتی سوم) سریال Money Heist را می کشند، در ویدیویی که به تازگی توسط سرویس استریمینگ نتفلیکس منتشر شده، طرفداران سریال از سراسر جهان نظرات خود در مورد شخصیت برلین را بیان کرده اند.

خبر دیگر در مورد این سریال پرطرفدار و مورد انتظار اینکه تصاویری از بازیگران طراز اول پاکستانی منتشر شده که فتو شوت هایی شبیه شخصیت های سریال Money Heist و ترکیب آن ها انجام داده اند. در این تصاویر دیده می شود که بازیگران پاکستانی مانند فیصل قریشی، آیجاز اسلام، ژاله سرحدی، سابور علی، انوشه عباسی، اسد صدیقی، نوید رضا و محمود اسلام با پوشیدن لباس هایی شبیه شخصیت های سریال اسپانیایی عکس گرفته اند. چیزی که توجه کاربران شبکه های اجتماعی را در این فتو شوت ها به خود جلب کرده نامی است که برای هر یک از این تصاویر انتخاب شده است.

 سرقت پول - Money Heist

برای هر یک از این سلبریتی ها نام یکی از شهرهای پاکستان انتخاب شده است.؛ برای مثال شهرهای لالاموسا، ساهیوال، میانوالی و رحیم یار خان. این موضوع با واکنش های بسیاری در میان کاربران پاکستانی همراه شد که گمانه زنی هایی را در مورد ساخت فیلم یا سریالی مشابه در پاکستان ایجاد کرد. در واکنش به صحبت های کاربران در مورد این تصاویر، اسلام خطاب به کاربران پاکستانی گفته است که چند روز صبر کنند تا مشخص شود این پروژه مربوط به چیست.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

چه سرنوشتی در انتظار عشق پروفسور و لیسبون در فصل پنجم سرقت پول ( Money Heist ) خواهد بود؟

کدامیک شخصیت سریال سرقت پول ( Money Heist ) را بیشتر می پسندید؟ + تصاویر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها