صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : بازیگر سریال « تاج و تخت » درباره ترس از سکانس تجاوز گفت!

بازیگر سریال « تاج و تخت » درباره ترس از سکانس تجاوز گفت!

بازی تاج و تخت

ریان می‌گوید شب قبل از فیلمبرداری خواب به چشمش نیامده، در حالی که معمولاً می‌تواند به راحتی شخصیت رمزی را فراموش کند.

ایوان ریان ستاره‌ “بازی تاج‌وتخت” روز “وحشتناک” فیلمبرداری صحنه‌ تجاوز بحث‌برانگیز سریال را شرح داده است. اگرچه سریال با صحنه‌های خشونت‌آمیز و زننده‌اش شناخته می‌شد، اما در فصل پنجم صحنه‌ای وجود داشت که شخصیت “رمزی بولتون” با بازی ریان به “سانسا استارک” با بازی “سوفی ترنر” تجاوز می‌کند. این صحنه در زمان پخش سریال فوراً اعتراض بعضی از هواداران را در پی داشت.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، ریان ۳۵ ساله به تازگی در مصاحبه با “مترو” تجربه‌ی این صحنه را “بدترین روز دوران بازیگری” خود خوانده است. او می‌گوید: “وحشتناک بود. هیچ‌کس نمی‌خواست آنجا حاضر باشد. هیچ‌کس نمی‌خواهد چنین کاری کند، اما اگر بخشی از داستان باشد باید صادقانه آن را بازگو کرد.” ریان اضافه می‌کند: “دیدنش بسیار بسیار سخت بود. اتفاق وحشتناکی است، متأسفانه، و نباید روی دهد. بدترین روز دوران بازیگری‌ام بود.”

پس از پخش این اپیزود در سال ۲۰۱۵، پتیشن‌هایی برای تحریم سریال به راه افتاد. نویسندگان سریال در نهایت به این جنجال واکنش نشان داده و اعلام کردند که در فصل ششم خشونت جنسی را کاهش خواهند داد. در سال ۲۰۱۶ این بازیگر ولزی در مصاحبه با “ایندیپندنت” در رابطه با این این صحنه گفت: “چنین واکنش‌هایی را درک می‌کنم، زیرا مردم بزرگ شدن این دختر را دیده بودند و عاشقش بودند.”

ریان اضافه کرده بود: “واکنش‌های بیش از حد شدیدی شکل گرفت در حالی که در “بازی تاج‌وتخت” صحنه‌های بدتری وجود دارد. می‌دانید، مثل سوزاندن یک کودک… به نظر می‌رسید که هیچ‌کس در مورد آن صحنه ناراحت نشده.”

ریان می‌گوید شب قبل از فیلمبرداری خواب به چشمش نیامده، در حالی که معمولاً می‌تواند به راحتی شخصیت رمزی را فراموش کند.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

در کتاب « بادهای زمستان » چه اتفاقی برای شخصیت های « بازی تاج و تخت » می افتد؟ + تصاویر

ماجرای جالب مخالفت امیلیا کلارک با نویسندگان « بازی تاج و تخت »

ماجرای جالب عشق سر داووس و میساندی در « بازی تاج و تخت »

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها