صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : ماندانا سوری در بیمارستان بستری شد

ماندانا سوری در بیمارستان بستری شد

ماندانا سوری

سال گذشته بود که انتشار گزارشی درباره وضعیت سلامتی ماندانا سوری و لزوم کمک مالی برای درمان او سر و صدای زیادی به پا کرد و خیلی‌ها وعده کمک و همراهی با این بازیگر جهت درمانش را دادند. حالا با گذشت یک سال نه تنها بسیاری از وعده‌ها عملی نشده، بلکه حتی صندوق اعتباری هنر او را بیمه هم نکرده!

به گزارش مووی مگ به نقل از سینمادیلی،در صفحه شخصی این بازیگر آمده:«جا داره در اینجا از تک تک دوستانی که در مورد ایشون قضاوت می کردند همچنان در حال قضاوت ایشون هستند ، دوستانی که دارایی و روح و روان ایشون رو به تاراج بردند تشکر کنیم …. امیدوارم خداوند بهشون آگاهی لازم رو بدهد …علی الخصوص از دوستان مرکز بیمه هنرمندان «صندوق اعتباری هنر» که یکسال است خانم سوری را مضحکه کرده اند و همچنان ایشون رو بیمه نکردند. که همین مورد یکی از دلایلیست که با اینکه دوستان و همکاران و هموطنان بر خلاف میل خانم سوری به ایشون لطف کردند و ایشون شرمنده هموطنانشون شده اند ؛اما نشد که به صورت مداوم بطور آزاد و غیر بیمه ای (بخاطر کبلغ زیاد داروها) دارو تهیه کنند»

 ماندانا سوری

آخرین اخبار از وضعیت ماندانا سوری این است که ویبه علت تشدید بیماری‌اش در بیمارستان بستری شده. طی سال گذشته چند پروژه به او قول همکاری دادند اما حرف‌شان عملی نشده و این بازیگر همچنان با مشکلات زیادی در کنار بیماری‌اش مواجه است.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

قدردانی ماندانا سوری از کمک های مالی مردم؛ حمایت مالی بیشتر از انتظارها بود!

بغض ماندانا سوری در مقابل دوربین ترکید؛ صاحبخانه به خاطر کرایه خانه برایم مامور آورد! + ویدئو

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها