صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : آزیا آرجنتو، کارگردان « سریع و خشمگین » را به تجاوز جنسی متهم کرد!

آزیا آرجنتو، کارگردان « سریع و خشمگین » را به تجاوز جنسی متهم کرد!

آزیا آرجنتو

«آزیا آرجنتو» بازیگر و کارگردان ایتالیایی «راب کوئن» کارگردان «سریع و خشمگین» (The Fast and the Furious) را به آزار جنسی متهم کرد. آرجنتو در مصاحبه با «ورایتی» اتهاماتی که در طول آخر هفته با یک روزنامه‌ی ایتالیایی علیه کوئن مطرح کرد را به تأیید رسانده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، آرجنتو می‌گوید: «این اولین بار است که در مورد کوئن حرف می‌زنم. او با من بدرفتاری کرد، و وادارم کرد جی‌اچ‌بی بنوشم، یک بطری از آن را داشت. در آن زمان، واقعاً نمی‌دانستم که چیست. صبح روز بعد برهنه در تختش به هوش آمدم.» این بازیگر می‌گوید این حادثه در سال ۲۰۰۲ و در حین فیلمبرداری «تریپل اکس» مقابل «وین دیزل» و «ساموئل ال. جکسون» اتفاق افتاده است.

آرجنتو با ارسال یک پیام متنی به «ورایتی» گفته است: «آنچه که روزنامه گزارش داده را تأیید می‌کند. در کتاب زندگینامه‌ام در موردش می‌گویم.» کتاب خاطرات او تحت عنوان «آناتومی یک قلب وحشی» (Anatomy of a Wild Heart) قرار است ۲۶ ژانویه در ایتالیا منتشر شود.

شنبه گذشته آرجنتو در مصاحبه با برنامه‌ی «وریسیمو» گفت که فاش نکردن زودتر این اتهامات بی‌علت نبوده و بعدها متوجه اتفاقی که افتاده شده است. او می‌گوید: «بعدها متوجه شدم، وقتی که با یکی از دوستانم حرف می‌زدم و او مرا از آن ماده [جی‌اچ‌بی] مطلع کرد.»

این کارگردان اضافه می‌کند که قصد داشته با مطرح شدن دیگر اتهامات آزار جنسی علیه کوئن رازش را افشا کند. در سال ۲۰۱۹ «والکری ودر» دختر ۳۲ ساله و ترنسجندر کوئن ادعا کرد که پدرش در سن دو سالگی به او آزار جنسی رسانده است. علاوه بر این بازیگری دریگری تحت نام مستعار «جین» در گزارشی که از «هافینگتن پست» منتشر شد ادعا کرد که قربانی دیگر کوئن است و سناریویی مشابه آرجنتو روایت کرد. نمایندگان کوئن این اتهامات را تکذیب کرده‌اند.

هرچند آرجنتو در جنبش «من هم» (#MeToo) علیه «هاروی وانستین» نیز اتهاماتی مطرح کرد، اما خودش نیز توسط همبازی‌اش «جیمی بنت» در فیلم «دل فریب‌آمیزتر از هر چیز است» (The Heart Is Deceitful Above All Things) به آزار جنسی متهم شد. وکلای آرجنتو به وقوع یک برخورد جنسی معترف شدند اما هرگونه آزار جنسی را رد کردند.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

کارگردان برنده اسکار به آزار جنسی متهم شد! / 29 سال پیش به من تجاوز کرد!

بازیگر مرد به اتهام آزار جنسی از « ارتش مردگان » حذف و یک بازیگر زن جایگزینش شد!

الن دی جنرس از اجرای تاک شو کناره گیری می کند / اتهامات آزار جنسی هم اضافه شد!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها