صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : زوج های مشهور سینما که برای بازی در کنار هم متولد شده اند! + تصاویر

زوج های مشهور سینما که برای بازی در کنار هم متولد شده اند! + تصاویر

۱- اما استون و رایان گاسلینگ

چارلی چاپلین و ادنا پرواینس در ۳۰ فیلم با یکدیگر هم بازی بودند. بعضی بازیگران از این شیمی خوب برخوردارند و کارگردان ها هم مجاب می شوند که آن ها را در کنار هم ببینند. ما هم با آن ها موافقیم چون آن ها با هم معنی می دهند و اگر چه که این داستان ها برای فیلم باشند.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، در ادامه قصد داریم این زوج های سینمایی را به اتفاق یکدیگر بررسی کنیم.

۱- اما استون و رایان گاسلینگ

این دو برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ و در جریان فیلم Crazy, Stupid, Love با یکدیگر هم بازی شدند. خوشبختانه آن ها بسیار در کنار یکدیگر خوش درخشیدند و از آن راضی بودند. اما استون در جایی ذکر کرد که او عاشق کار با رایان گاسلینگ است و می خواهد فیلم های بسیاری را با او بازی کند. آرزوی وی براورده شد و بعد از آن این زوج هنری در سال ۲۰۱۳ و در فیلم Gangster Squad و در سال ۲۰۱۶، فیلم لالالند را بازی کردند.

۲- کیت وینسلت و لئوناردو دی کاپریو

۲- کیت وینسلت و لئوناردو دی کاپریو

این زوج هنری برای اولین بار در فیلم معروف تایتانیک در کنار هم قرار گرفتند. سپس دوستی عمیقی بین آن ها شکل گرفت. آن ها ۱۱ سال بعد از تایتانیک نقش یک زن و شوهر را در فیلم Revolutionary Road بازی کردند.

۳- آنجلینا جولی و برد پیت

۳- آنجلینا جولی و برد پیت

این زوج فراموش نشدنی برای اولین بار در فیلم Mr. & Mrs Smith با یکدیگر همبازی شدند. همزمان با یکدیگر ازدواج کردند و ۶ فرزند دارند که بعضی بیولوژیکی و بعضی فرزندخوانده محسوب می شوند. ۱۰ سال بعد از فیلم قبلی آن ها در فیلم By the Sea همبازی شدند که نویسندگی و کارگردانی آن برعهده آنجلینا جولی بود.

۴- سیرشا رونان و تیموتی شالامی

۴- سیرشا رونان و تیموتی شالامی

یک زوج هنری دیگر در سال ۲۰۱۷ و در فیلم Lady Bird شکل گرفت. در سال ۲۰۱۹ نیز در فیلم Little Woman با یکدیگر همبازی شدند.

۵- تام هنکس و مگ رایان 

۵- تام هنکس و مگ رایان

تام هنکس و مگ رایان چندین بار با یکدیگر همبازی شده اند. اولین فیلم آن ها Joe Versus the Volcano بود که اصلا فیلم موفقی از آب درنیامد. به هر حال این دو درسال ۱۹۹۳ در فیلم Sleepless in Seattle و در سال ۱۹۹۸ در فیلم You’ve Got Mail بسیار عالی در کنار یکدیگر بازی کردند. آن ها در سال ۲۰۱۵ نیز در فیلمی که خود مگ رایان آن را ساخت، همبازی بودند.

۶- درو بریمور و آدام سندلر 

۶- درو بریمور و آدام سندلر

اولین فیلم آن ها The Wedding Singer بود که در سال ۱۹۹۸ ساخته شد. این دو در کنار هم عالی بودند. پس تعجبی نداشت که آن ها را بار دیگر و در فیلم ۵۰First Days و Blended با یکدیگر بازی کردند.

۷- جولیا رابرتس و ریچارد گیر

۷- جولیا رابرتس و ریچارد گیر

متاسفانه بیشتر از دو بار جولیا رابرتس و ریچارد گیر را در کنار یکدیگر ندیدیم. اما باز هم جای شکرش باقی است که توانستیم آن ها را در فیلم های Pretty Woman و Runaway Bride ببینیم.

۸- جانی دپ و هلنا بونهام کارتر

۸- جانی دپ و هلنا بونهام کارتر

در هالیوود زوج هنری بهتری از جانی دپ و هلنا بونهام کارتر پیدا نمی شود. آن ها توانستند به خوبی نقش زن و مرد عجیب و غریب فیلم های تیم برتون را بازی کنند. در حال حاضر آن ها در ۶ فیلم با یگدیگر هم بازی بودند که ۵تای آن ساخته تیم برتون است.

۹- اوما تورمن و جان تراولتا

۹- اوما تورمن و جان تراولتا

خیلی از ما آن صحنه معروف از فیلم پالپ فیکشن را به یاد می آوریم. این دو بجز فیلم نامبرده در فیلم های Be Cool و Savages بازی کردند.

۱۰- نیکول کیدمن و تام کروز

۱۰- نیکول کیدمن و تام کروز

این زوج معروف نیز خاطرات خوبی در ذهن سینما دوستان به جا گذاشتند و در سه فیلم Days of Thunder و Far and Away و Eyes Wide Shut با یکدیگر هم بازی بودند.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

11 سلبریتی که که رکورددار گینس هستند! + تصاویر

10 سلبریتی مشهوری که ابتلا به بیماری « ایدز » را مخفی نکردند + تصاویر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها