صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : علی صادقی و محمد شایسته با یکدیگر آشتی کردند!

علی صادقی و محمد شایسته با یکدیگر آشتی کردند!

علی صادقی محمد شایسته

مجید صالحی، بازیگر سینما و تلویزیون، از آشتی علی صادقی و محمد شایسته، پس از چند روز اختلاف، درگیری و اتهام‌زنی به یکدیگر خبر داد.

او با انتشار عکسی از این دو، در یک پست اینستاگرامی نوشته است:

“خدا رو شکر چه حال خوبی

بعد ۲ روز گذشتن از جواب منفی کرونا

آشتی کردن دو دوست نازنین و باحال

حل شدن سوءتفاهم بینشون

علی‌جان صادقی دوست‌داشتنی

و محمد شایسته عزیز تهیه‌کننده کاربلد …

دنیا ۲ روزه قدر با هم بودن و در کنار هم بودن رو بیشتر بدونیم.”

ماجرا از یک گفت‌وگوی رسانه‌ای علی صادقی آغاز شد که به صراحت محمد شایسته را متهم و ادعا کرد: “محمد شایسته که به من می‌گوید بیا در فیلم “۵۰ کیلو آلبالو” یک سکانس مهمان بازی کن، یک سکانس می‌شود، شش سکانس. بعد از آن‌طرف تمام تیزرهای تبلیغاتی‌اش را از پلان‌هایی انتخاب می‌کند که من بازی کردم و در نهایت چند سال پیش، ۱۵ میلیارد هم می‌فروشد! بعد زمانی که به او می‌گویم حالا که سکانس من، سکانس مهمان نبود و کل تبلیغاتت هم از پلان‌های من است، حداقل یک دستمزدی هم به من بده، فحش می‌دهد! چه می‌توانم بگویم!…”

در پاسخ به این صحبت‌ها بود که محمد شایسته، ضمن انتشار سندی مبنی بر تسویه‌حساب با این بازیگر در اینستاگرامش نوشت: “همه اخلاق تو را می‌شناسند. تا با تهیه‌کننده تسویه‌حساب کامل نکنی، سر فیلمبرداری نمیری. سر فیلم “۵۰ کیلو آلبالو” با تو قرارداد بستیم. همون روز چک تسویه‌حساب رو دادیم و تو وقتی دیدی فیلم در اکران نوروز می‌فروشد نیمه‌های شب برای من شماره کارت می‌فرستادی. ازت پرسیدم این چیه گفتی یک پاداشی به ما بده، گفتم قرار پاداش نداشتیم ولی تو می‌گفتی حالا یک چیزی به ما بده. بعدها شنیدم همه‌جا میگی من پولت رو خوردم. بهت زنگ زدم برگه قرارداد و تسویه‌حساب رو برات فرستادم. که در حین مکالمه فحش دادی و بعدش هرچه لازم بود شنیدی. با سند صحبت کن.”

او همچنین دو روز پیش، در یک استوری اینستاگرامی نوشت: “آقای مهران مهام و بنده از آقای علی صادقی شکایت قضایی کردیم و حتما تا آخرش هم کوتاه نمی‌آییم و نتیجه دادگاه را به اطلاع همه می‌رسانیم. فقط از دوستان سینمایی خواهش می‌کنیم که وساطت نکنند.”

اینک به نظر می‌رسد برخلاف درخواست محمد شایسته، مجید صالحی پادرمیانی کرده است و این دو را با هم آشتی داده است.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

محمد شایسته قرارداد مالی علی صادقی برای بازی در یک فیلم را منتشر کرد!

محمد شایسته از علی صادقی شکایت کرد!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها