صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : رای دادگاه حضانت فرزندان به نفع برد پیت صادر شد / اعتراض شدید آنجلینا جولی!

رای دادگاه حضانت فرزندان به نفع برد پیت صادر شد / اعتراض شدید آنجلینا جولی!

برد پیت آنجلینا جولی

علیرغم اینکه یک قاضی بعد از ۵ سال دعوای حقوقی به نفع برد پیت رأی داده بود، به نظر می رسد که اختلاف پیت و همسر سابقش، آنجلینا جولی، بر سر حضانت ۶ فرزندشان همچنان ادامه داشته باشد. ستاره ۵۷ ساله هالیوود به حکم یک قاضی، اجازه یافت که حضانت مشترک فرزندانش را در اختیار داشته باشد در حالی که جولی ۴۵ ساله ظاهراً از این تصمیم ناراضی بوده و قصد اعتراض به این رأی را دارد. جولی تصمیم دارد با متوقف کردن روند رسیدگی به درخواست پیت در این زمینه، شرایط را برای بازگرداندن رأی صادر شده به نفع وی فراهم نماید.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، قاضی جان اودرکرک، قاضی خصوصی که توسط این زوج سابق برای رسیدگی به پرونده انتخاب شده بود، بعد از یک دادرسی طولانی و احضار شاهدان متعدد، رأی خود را به نفع برد پیت صادر کرد. برخی از این شاهدان کارمندان دولتی بخش سرویس مراقبت از کودکان بودند که با فرزندان این دو و دیگر افراد نزدیک به خانواده پیت-جولی مصاحبه کرده بودند. گفته می شود تنها درخواست برد پیت داشتن حق گذراندن وقت بیشتر و مساوی با جولی در کنار فرزندانش بوده و جولی برای جلوگیری از این موضوع نهایت تلاش خود را کرده است. جولی مدعی شده که قاضی به فرزندان این دو اجازه نداده در دادگاه حضور یافته و شهادت دهند در حالی که بر اساس قوانین کالیفرنیا، افراد بالای ۱۴ سال می توانند در صورت رضایت خودشان، به عنوان شاهد در دادگاه حضور یابند. رأی صادره از جانب قاضی البته آزمایشی بوده و قطعی نیست.

سال گذشته بود که آنجلینا جولی در ادعاهایی مشابه صحبت های اخیرش گفته بود قاضی «نتوانسته در زمان مناسب ارتباطات تجاری و حرفه ای بین خود و وکلای پیت را افشا کند موضوعی که اجباری بود». جولی همچنین مدعی شده است که قاضی در مورد دیگر پرونده های طلاقی که در آن ها با وکلای کنونی برد پیت همکاری داشته به وی و تیم حقوقی اش اطلاعی نداده و بدین ترتیب در رأی نهایی خود طرف پیت را گرفته است. شکایت جولی در این زمینه نوامبر گذشته رد شده و قاضی پرونده به برد پیت حق حضانت مساوی با جولی را داد، پس از آنکه جولی دسترسی وی به فرزندان مشترکشان را به دنبال درگیری ادعایی بین پیت و پسرشان مدوکس در یک پرواز را متوقف کرده بود، موضوعی که در نهایت به جدایی این دو در سال ۲۰۱۶ انجامید.

بعد از تحقیقات صورت گرفته توسط اف بی آی، برد پیت از خشونت خانگی علیه پسر بزرگ خود تبرئه شد. برد پیت نیز اعلام کرده که از تلاش برای کسب حضانت مساوی فرزندانش دست نکشیده و مدعی شده تاخیر در اجرای رأی اخیر دادگاه می تواند به فرزندانش آسیب برساند. در بیانیه وکلای برد پیت در این باره چنین آمده است: «هر گونه تاخیر تنها باعث آسیب شدید به فرزندان خواهد شد، کسانی که بیش از پیش از ثبات و استمرار محروم خواهند شد». در ادامه این بیانیه آمده است که تاخیر در اجرای حکم «کاملاً نامناسب» است.

 

مطالب پیشنهادی:
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها