صفحه اصلی > رپرتاژ : قسمت سوم سریال زخم کاری – دانلود قسمت 3 زخم کاری

قسمت سوم سریال زخم کاری – دانلود قسمت 3 زخم کاری

سریال زخم کاری

قسمت سوم سریال زخم کاری آماده پخش و دانلود شده است. دانلود قسمت 3 سریال زخم کاری به همراه قسمت 17 میخواهم زنده بمانم، قسمت 3 فصل 2 ملکه گدایان و قسمت 16 سریال گیسو همه و همه در این مقاله. لازم به ذکر است که سریال های دراکولا، همرفیق، پیشگو، شب آهنگی و مردم معمولی نیز به توزیع خود ادامه خواهند. با کول دانلود همیشه به روز باشید. لذت تماشای آثار روز و سریال های جذاب نمایش خانگی.

  • قسمت 3 زخم کاری

قسمت اول و دوم سریال درام زخم کاری در هفته های گذشته پخش شد و از همان آغاز با استقبال نسبی که انتظار می رفت همراه بود. سریالی که به نظر می رسد با توجه به قصه پربار و فیلمنامه قوی که دارد بتواند در هفته آتی بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. داستان منسجم زخم کاری را باید به این دلیل دانست که در واقع این اثر برگرفته از کتاب رمان بیست زخم کاری نوشته محمود حسینی زاد می باشد.

جهت دانلود قسمت سوم سریال زخم کاری به لینک زیر:

دانلود قسمت سوم سریال زخم کاری

و همچنین سایر قسمت های آن به لینک مقابل مراجعه کنید:

دانلود سریال زخم کاری

زخم کاری را محمدحسین مهدویان در اواخر سال 99 با حضور بازیگرانی چون جواد عزتی , رعنا آزادی ور , الهه حصاری , هانیه توسلی , سعید چنگیزیان، عباس جمشیدی ‌فر، مهدی زمین‌ پرداز، امیرحسین هاشمی، کاظم هژیر آزاد، منو چهر علیپور، مه ‌لقا باقری، مایده تهماسبی , سیاوش تهمورث , مرتضا امینی ‌تبار , سارا حاتمی , نیوشا علی ‌پور و مه‌یاس پازوکی استارت زده بود.

در خلاصه داستان زخم کاری آمده است: «من عاشق زمستونای اینجام. قشنگ نیست؟ – قشنگه ولی سختی داره. پنج هزار کیلومتر پرواز می کنن فقط برای این که زنده بمونن. اولش خیلی ترسناکه ولی تهش خونه شونو پیدا می کنن. – اگه به تهش برسن. – بلد باشن می رسن.»

در قسمت اول و دوم زخم کاری چه اتفاقاتی رخ داد؟ / خلاصه داستان

در قسمت اول شاهد بودیم که مالک مالکی (با بازی جواد عزتی) با کمک خان عمو (با بازی سیاوش تهمورس) به موقعیت و جایگاه شغلی بسیار خوبی می رسد ولی با وجود این شرایط وی همچنان ناراضی ست، این در حالی ست که خان عمو یا همان آقا ابراهیم به نظر می رسد که با حسن نیت و علاقه قلبی این نقش ها را به مالک داده است. بنابراین از همین جا مشخص می شود که موضوعاتی هنوز از چشم بیننده پنهان است.

مالک در یکی از پروژه های کاری موفق می شود که یک قرارداد بسیار پرسود و منفعت دار را از سمت شرکت با شرکای خارجی و مشخصا نروژی منعقد کند. ابراهیم پس از این واقعه به شدت به مالکی علاقمند شده و به او که در واقع پسر عمویش نیز است، بخشی از تشکیلات شرکتش در دوبی و کیش را اهدا می کند.

در قسمت دوم داستان کمی جنایی می شود و از همان آغاز می توان حدس زد که مالک نقشه هایی در سر دارد. البته تا حدودی می توان این گونه بیان کرد که این افکار شیطانی بیشتر از سمت سمیرا ریزآبادی (با بازی رعنا آزادی ور) که همسر مالک است، خوراک می گیرد و وی همسرش را به زیر سلطه فکری خود گرفته است. داستان به همین جا ختم نمی شود. این دو نقشه قتل خان عمو را طرح ریزی و سپس عملی می کنند و با به جیب زدن پول هایی که قرار بود، نروژی ها به شرکت بدهند، ظاهرا افکار پنهانی دیگری را نیز در سر دارند. حال باید دید که در قسمت سوم از خم کاری چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و ما شاهد چه رخدادهای دیگری خواهیم بود.

  • قسمت 17 میخواهم زنده بمانم

میخواهم زنده بمانم را شاید بتوان محبوب ترین سریال در حال پخش زمان فعلی دانست چرا که هم داستان جذاب و تماشایی را روایت کرده است و هم این که با گذشت 16 هفته زمان کافی برای تثبیت و کشاندن مخاطبین به سمت خود را داشته است.

اکنون قسمت 17 سریال می خواهم زنده بمانم قرار است که در سایت کول دانلود پخش و توزیع شود و شما می توانید با کلیک بر لینکی که در ادامه می آید به این سریال جذاب و تماشایی دسترسی داشته باشید.

میخواهم زنده بمانم

جهت دانلود قسمت 17 هفدهم سریال میخواهم زنده بمانم و همچنین سایر قسمت های آن بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود قسمت 17 میخواهم زنده بمانم

در قسمت های پیشین سریال می خواهم زنده بمانم چه اتفاقاتی رخ داد؟

در یکی دو قسمت آخر میخواهم زنده بمانم ما شاهد اوج گیری پرونده امیر شایگان بودیم. وی همچنان به روند سالیان سال خود در جهت حذف تمامی کسانی که مقابل راه او قرار می گیرند، ادامه می دهد. پس از شلیک به سمت فرخی، بهمن دشتی را نیز به همین سرنوشت دچار می کند. گرچه دشتی زنده می ماند ولی در ملاقاتی دیگر در یکی از مخروبه ها و مخفیگاه های شایگان، وی به دشتی شلیک کرده و این بار او را به هلاکت می رساند. باید دید که این زیاده خواهی های وی تا به کجا قرار است تدوام داشته باشد، بدون این که لو رود. البته باید به وضعیت کنونی نادر نیز اشاره کرد که وی هم به دنبال فرصتی مناسب است تا باری دیگر از شایگان انتقام بگیرد. نادر در قسمت های گذشته، پدر شایگان را کشته بود ولی هنوز دست بردار نیست.

 در قسمت های گذشته نیز از یک سو با ادامه جاه طلبی ها و اعمال فساد شایگان تا مرحله سوقصد به فرخی و از سویی دیگر با درگیری های بی پایان کاوه و عماد با مفتاح همراه بود. این کش و قوس ها تا مرحله ای پیش رفت که عماد در نهایت کشته می شود. کاوه که به پول هنگفتی رسیده است در صدد ترک کشور و مهاجرت به آلمان به همراه شیوا می باشد. باید دید که وی موفق به خروج از کشور خواهد شد یا پیش از این که چنین اتفاقی رخ بدهد، باز هم سروکله مفتاح و تیمش پیدا خواهد شد!

  • قسمت سوم فصل دوم ملکه گدایان

ملکه گدایان پس از پخش 19 قسمت و پشت سر گذاشتن فصل اول و در پی آن 3 هفته غیبت، همینک وارد فاز دوم شده است. قسمت 22 یا قسمت 3 از فصل 2 ملکه گدایان  در سایت کول دانلود پخش می شود. گفتنی است که فصل دوم ملکه گدایان در قالب 11 قسمت در سایت کول دانلود عرضه خواهد شد.

ملکه گدایان

جهت دانلود قسمت سوم فصل دوم ملکه گدایان و همچنین دانلود سایر قسمت های این سریال تماشایی بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود قسمت سوم فصل دوم ملکه گدایان

در قسمت های قبلی ملکه گدایان چه اتفاقاتی رخ داد؟

در قسمت های اخیر ملکه گدایان البرز و خورشید بالاخره موفق می شوند با همه دسیسه ها و سنگ پراکنی های شبیر و ملکه، همدیگر را ملاقات کنند. البرز در کودکی زمانی که گم شده بود به گفته پدرش در یک پارک و در یک جای مشخصی همیشه حضور پیدا می کرده است و این بار نیز وی همین توصیه پدرش را انجام می دهد تا بتواند بلکه باز هم به خانواده اش برسد. سپس البرز قصد دارد به خانه آریا برود تا بتواند افرایی را که در روزهای گذشته چاقو خورده و وضعیت جسمانی خوبی ندارد را تحویل گرفته و به هتل به نزد پدر و مادرش بازگردد. غافل از این که ملکه یا همان لعیا، در همان خانه کمین کرده است و….

  • قسمت 16 سریال گیسو

فصل دوم عاشقانه (با نام فرعی گیسو) به کارگردانی منوچهر هادی و با حضور انبوهی از سوپراستارهای مشهور و نامی سینمای ایران از جمله ساره بیات، محمدرضا گلزار، هومن سیدی، حسین یاری، هانیه توسلی، بهاره رهنما، مسعود رایگان، شمسی فضل‌ الهی، سانیا سالاری، علیرضا زمانی ‌‌نسب، آزاده ریاضی، بیژن امکانیان، سید جمشید حسینی و همچنین بازیگر زن ایتالیایی جولیا پانلی تولید و آغاز به پخش شده است.

حال قسمت 16 سریال گیسو به مرحله پخش و توزیع در سایت کول دانلود رسیده است که شما می توانید با کلیک بر لینکی که در ادامه می آید به این سریال جذاب و تماشایی دسترسی داشته باشید تا علاوه بر دانلود آن، به لینک پخش آنلاین آن نیز دست یابید.

گیسو

جهت دانلود قسمت 16 شانزدهم سریال گیسو (عاشقانه 2) و همچنین دیگر قسمت های این سریال بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود قسمت 16 سریال گیسو

در قسمت های پیشین گیسو چه اتفاقاتی رخ داد؟

در قسمت های گذشته گیسو سرانجام لوسیا به مادرش می رسد. مادر وی که در واقع افرا (با بازی بهاره رهنما می باشد) یک زن پولدار (به واسطه ازدواج دومش با یک فرد تاجر) می باشد. وقتی که پیمان این قضیه را می فهمد سعی وافر دارد تا بتواند مژدگانی بزرگ و هنگفتی را از وی دریافت کند. در سمت دیگر داستان پرونده حاج یونس به مرحله پیچیده تری وارد می شود. گرچه پلیس ها با پذیرفتن وثیقه، محسن را آزاد می کنند ولی حلقه محاصره را به یونس شکیبا تنگ تر می کنند. یونس فرار کرده، محسن و خانواده اش نیز به پیشنهاد پدر به فکر مهاجرت به ترکیه هستند. باید دید که این داستان ها نهایت به کجا ختم خواهد شد.

از سویی کتی همچنان با مالک قبلی رستورانش درگیری دارد. به نظر می رسد که کارکتر گیسوهنوز زنده است و با تغییر قیافه به ایفای نقش پرداخته است. در این میان احتمالا پس از تصادفی که در قسمت 1 گیسو رخ می دهد، گیسو به دلیل سوختگی، مجبور به جراحی پلاستیک صورت می شود و به همین سبب چهره اش با تغییراتی روبرو می شود. شواهد و مدارکی وجود دارد که بر پایه آن ها گفته می شود که به احتمال زیاد کتایون (هانیه توسلی) شخصیت داستان همان گیسوی فصل اول (مهناز افشار) می باشد که با عمل جراحی تغییر قیافه داده! حال باید منتظر ماند تا در قسمت های آتی شاهد اتفاقات های جدید و غیر منتظره باشیم …

منبع: وبسایت CoolDl.Net

{jcomments off}

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها