صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : شیرین صمدی، مجری صدا و سیما تصویری بی حجاب از خود منتشر کرد

شیرین صمدی، مجری صدا و سیما تصویری بی حجاب از خود منتشر کرد

شیرین صمدی

شیرین صمدی، مجری سابقه برنامه «عصر خانواده» در شبکه دو سیما با انتشار تصویری بدون حجاب از خودش به صورت رسمی اعلام کرد که دیگر در صدا و سیما فعالیت نمی کند.حال تصویری بی حجاب از این مجری در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

حال او در اولین موضع رسمی اش پس از این اقدام در گفتگو با صبا اعلام کرد: دو سال و نیم پیش تصمیم گرفتم اجرای هیچ برنامه ای در صداوسیما را نپذیرم البته همچنان نویسندگی و کارگردانی را ادامه می دادم اما اجرای برنامه ها دیگر از حوصله من خارج بود و پیشنهادها را نپذیرفتم.

وی افزود: خاتمه دادن به کارم در ابتدا برای من ریسک بود اما این ریسک را پذیرفتم چون دوست نداشتم ادامه بدهم.

صمدی درباره شکل حضورش در فضای مجازی بعد از قطع همکاری اش با صداوسیما در این سال ها گفت: الان مدت هاست که در صفحه شخصی‌ام در اینستاگرام با عقاید خودم ظاهر می شوم و اگر کسی دنبال کننده من باشد متوجه می‌شود که موازین من در عکس ها شاید خیلی مطابق با موازین صداوسیما نباشد، بنابراین هر شخصی متوجه می‌شود که من قرار نیست دیگر در تلویزیون کار کنم.

 شبنم صمدی

او اضافه کرد: جالب است که من در این مدت هم پیشنهاد اجرا داشتم و حتی یک خانمی هم از بخش پورتال مجریان شبکه دو مرتب برای تکمیل کردن اطلاعات با من تماس می‌گرفت اما من هم اعلام می کردم که دیگر اجرا نمی کنم و مجری نیستم و مرا از لیست خط بزنید!

صمدی درباره اینکه ممنوع التصویر شده است، بیان کرد: من نه پرسیدم و نه می دانم که ممنوع التصویر هستم یا نه، اما به یکی از دوستانی که خیلی به من محبت داشت و دوست داشت در برنامه اش حاضر باشم گفته بودند که ایشان ممنوع التصویر نیست اما از او استفاده نکنید.

او که سابقه بازیگری هم در کارنامه اش دارد در پایان این گفتگو به صبا و در پاسخ به اینکه می خواهد مهاجرت کند، گفت: قصد مهاجرت ندارم و دیگر به بازیگری هم فکر نمی کنم. درحال حاضر تا آنجایی که بتوانم سوادم را در زمینه های دیگر بالا می برم. الان مدیر خلاقیت یک مجموعه خوب و مشاور یک مجموعه دیگر هستم اما درباره آینده ای که پیش رو هست شاید فقط بتوانم بگویم که احتمالا زندگی در سفر را انتخاب می کنم و مدام در عبور و گذشت هستم. یا از شهر می‌روم و به یک روستا نقل مکان می کنم تا آرامش داشته باشم و خودم باشم و خوشحال باشم.

 

مطالب پیشنهادی:

پردیس احمدیه تصویری بی حجاب از خود منتشر کرد!

حمله فلور نظری به ریحانه پارسا / او کشف حجاب کرد و آبرو ریزی شد!

درخواست شبنم فرشادجو از مردم/ لطفا عکس بی حجاب من را پخش نکنید! + ویدئو

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها