صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : واکنش هاروی واینستان به سخنان آنجلینا جولی/ آیا عاشقانتان در دنیا قصد تعرض به شما را دارند!؟

واکنش هاروی واینستان به سخنان آنجلینا جولی/ آیا عاشقانتان در دنیا قصد تعرض به شما را دارند!؟

Angelina Jolie on Harvey Weinstein I 00

«هاروی واینستین» به اتهام آزار جنسی مطرح شده از سوی «انجلینا جولی» واکنش نشان داد. جولی در مصاحبه با «گاردین» فاش کرده است که در سن ۲۱ سالگی وقتی در فیلم «بازی با دل» (Playing By Heart) بازی می‌کرده، از طرف تهیه‌کننده با آزار جنسی روبرو شده است.

جولی جولی می‌گوید موفق شده از چنگ واینستین بگریزد اما معتقد است که زنان اغلب در صورت لطمه نخوردن آزارهایشان را بی‌اهمیت نشان می‌دهند: «اگر خودتان را از اتاق خارج کنید، تصور می‌کنید که تلاشش را کرده اما موفق نشده، این‌طور نیست؟ اما حقیقت این است که آن تلاش و تجربه آن تلاش یک آزار جنسی است.»

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، جولی در مورد اینکه در آن اتاق چه پیش آمده می‌گوید بدون تردید حقوقش ضایع شده است: «فراتر از یک اجازه بود، چیزی بود که باید از آن فرار می‌کردم. فاصله‌ام را با او حفظ کردم و به دیگران در موردش هشدار دادم. به یاد می‌آورم که به «جانی [لی میلر]» همسر اولم گفتم و او واکنشی عالی نشان داد و به گوش مردان دیگر رساند – اجازه ندهید دختران با او تنها شوند.»

واینستین در مصاحبه با «تی‌ام‌زی» به واسطه منشی خود به این اتهامات واکنش نشان داده و می‌گوید جولی قصد دارد با مطرح کردن چنین اتهاماتی فروش کتاب خودش را بالا ببرد. او می‌گوید: «هرگز تعرضی یا تلاشی برای تعرض صورت نگرفته است. این ادعا به‌شکل گستاخانه‌ای خلاف واقع و برای اهداف تبلیغاتی است.» او اضافه می‌کند: «شما انجلینا جولی هستید، همه زنان و مردان دنیا بدون تردید به تو اظهار علاقه می‌کنند. آیا همه دنیا می‌خواهد به شما تعرض کند؟»

جولی در بخشی از مصاحبه اعتراف می‌کند که نتوانسته جزئیات کامل تجربه‌اش را با همسر سابقش «برد پیت» در میان بگذارد اما می‌گوید بنا به دلایل بی‌اهمیت تصمیم به جدایی از او نگرفته: «قرار گرفتن در موقعیتی که احساس کردم باید از پدر فرزندانم جدا شوم، برای من بسیار سخت بود.»

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها