صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : اداره سانسور چین اکران «No Time To Die» را در این کشور تایید کرد!

اداره سانسور چین اکران «No Time To Die» را در این کشور تایید کرد!

no time china987

تازه ترین فیلم جیمز باند با عنوان No Time To Die بعد از اعمال سانسور و تایید توسط دفتر سانسور چین در این کشور اکران خواهد شد. بیست و پنجمین فیلم مجموعه باند  به کارگردانی کری جوجی فوکوناگا آخرین بازی دانیل کریگ در نقش جیمز باند خواهد بود که در ۴ قسمت قبلی این فرانچایز نیز همین نقش را بر عهده داشته است. از دیگر بازیگران این فیلم بسیار مورد انتظار می توان به رامی مالک، آن دی آرماس، لیا سیدو، لاشانا لینچ، رالف فاینس، بن ویشاو، نائومی هریس و جفری رایت اشاره کرد. در فیلم No Time To Die می بینیم که جیمز باند از بازنشستگی درآمده و بار دیگر به یک ماموریت خطرناک فرستاده می شود. به دلیل شیوع کرونا، اکران این فیلم بارها با تاخیر مواجه شده در حالی که قرار بود در نوامبر ۲۰۱۹ منتشر شود.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، با وجود انتشار شایعاتی در مورد اینکه No Time To Die در چین اکران نخواهد شد، اکنون Variety خبر می دهد که این فیلم بعد از اعمال سانسور در چین نیز اکران خواهد شد. اگر چه تاریخ اکران این فیلم در چین هنوز مشخص نشده اما با توجه به ورود این کشور به تعطیلات چند هفته ای روز ملی چین که با انتشار فیلم های پروپاگاندایی داخلی در بازارهای داخلی و خارجی همراه است، می توان گفت که فیلم No Time To Die در صورت اکران در این دوره شانس زیادی برای قرار گرفتن در صدر فروش باکس آفیس چین نخواهد داشت. فیلم Dune نیز مورد تایید اداره سانسور چین قرار گرفته و در این کشور اکران خواهد شد، موضوعی که بردی برای هر دو فیلم به شمار می آید از آنجایی که چین بزرگ ترین بازار سینمایی جهان به شمار می آید. اکران دو فیلم آخر فرانچایز باند در چین با موفقیت قابل توجهی همراه بودند. فیلم Skyfall در سال ۲۰۱۲ و Spectre در سال ۲۰۱۵ در چین به ترتیب به فروش های ۵۹ و ۸۴ میلیون دلاری دست یافتند.

اگر چه فیلم No Time To Die در چین نیز اکران می شود اما از آنجایی که تاریخ آن هنوز مشخص نشده، به نظر نمی رسد که به فروشی به اندازه باکس آفیس آمریکا و انگلیس در ماه آینده دست یابد. عامل این فروش اندک در چین مسئله دانلودهای غیرمجاز خواهد بود و میزان تاخیر اکران فیلم در چین بر این موضوع اثرگذار است. بدین ترتیب هر چه فاصله اکران No Time To Die در غرب و چین بیشتر باشد، فروش این فیلم در بازار چین کمتر خواهد بود. اداره سانسور چین مانع اکران بسیاری از فیلم های بزرگ غربی می شود، به ویژه فیلم هایی که حاوی عناصر ماوراءالطبیعه یا هر چیزی باشند که از دید چینی ها این کشور را منفی جلوه دهد

 

مطالب پیشنهادی:

دولت چین «ژائو وی» را از حضور در شبکه های اجتماعی منع و آثار او را حذف کرد!

جکی چان: می خواهم عضو کمونیست چین شوم!

عذرخواهی جان سینا از مردم چین به دلیل کشور خطاب کردن تایوان!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها