صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : عزت الله انتظامی: خجالت می کشم بازی کنم!

عزت الله انتظامی: خجالت می کشم بازی کنم!

78563

 عزت الله انتظامی که امیدوار است خانه موزه انتظامی به محلی فرهنگی شود، گفت: پیشنهادهای زیادی برای بازی داشته ام، اما سناریوها خیلی سطحی و ضعیف هستند و آدم خجالت می کشد در فیلم های این سناریو ها بازی کند.

خبر تبدیل منزل مسکونی «عزت الله انتظامی» به خانه موزه در ماه های پایانی سال گذشته روی خروجی بسیاری از رسانه ها قرار گرفت.

پس از گذشت بیش از ۵ ماه از انتشار این خبر، برای اطلاع از آخرین شرایط محیا شدن این خانه موزه به سراغ آقای بازیگر رفتیم تا تازه ترین خبرهای خانه موزه انتظامی را از صاحبخانه آن جویا شویم. خواندن گفت وگوی ما با عزت الله انتظامی خالی از لطف نیست:

* بیش از ۵ ماه برای مرمت داخلی خانه وقت لازم است

وی درباره آخرین وضعیت این خانه موزه گفت: این مکان قرار است تبدیل به بنیاد فرهنگی هنری و موزه «عزت الله انتظامی» شود، البته هنوز ۵ تا ۶ ماه دیگر وقت لازم است تا مرمت و ساخت و ساز داخلی تمام شود.

وی ادامه داد: زیر بنای ساختمان تغییری نمی کند، اما ممکن است سالن کوچکی در طبقه بالای آن ساخته شود و اتاق هایی برای مطالعه طراحی شود. البته تصمیمات نهایی در این مورد پس از اتمام مرمت بنا انجام خواهد شد.

* قرار نیست خانه موزه انتظامی یک آموزشگاه بازیگری باشد

انتظامی در ادامه توضیح داد: پس از تمام شدن مرمت و ساخت و سازهای داخلی، وسایل خانه که هم اکنون به صورت امانت در خانه هنرمندان است به ساختمان منتقل می شود و دست اندرکاران و دوستان صاحب نظر در چیدمان خانه کمک خواهند کرد.

این پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون تأکید کرد: خانه موزه عزت الله انتظامی قرار نیست یک کلاس هنرپیشگی باشد که مثلا هزینه ای از هنرجویان بازیگری بگیرد، بلکه امیدوارم این خانه باعث شود محل فرهنگی در منطقه شمیران ایجاد شده و افراد استفاده بهینه از این خانه موزه ببرند.

* این روزها سناریوهای خوبی به دستم نمی رسد/ خجالت می کشم در آن ها بازی کنم

عزت الله انتظامی در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهاد بازی جدیدی داشته اید یا خیر، گفت: پیشنهادهای زیادی داشته ام، اما سناریوها خیلی سطحی و ضعیف هستند و آدم خجالت می کشد که در آن ها بازی کند. من در تمام طول عمرم در چنین سناریوهایی بازی نکرده ام، از این به بعد هم بازی نمی کنم.

وی در پایان گفت: البته اگر سناریوی خوبی به دستم برسد و از نقشش خوشم بیاید، ممکن است وارد مذاکره برای بازی شوم، اما فکر نمی کنم این روزها سناریوی خوبی به دستم برسد که از آن خوشم بیاید.

خبرگزارى فارس

ذره بین : والا ما خودمان هم خجالت می کشیم به دیدن بعضی از این فیلمها برویم چه برسد به شما استاد!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها