صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : « راه بهشت » بزودی بر پرده سینماها

« راه بهشت » بزودی بر پرده سینماها

65136

فیلم جدید مهدی صباغ زاده با عنوان «راه بهشت» همین هفته اکران می شود.

در حالیکه قرار بود فیلم «چارسو» به کارگردانی فرهاد نجفی در گروه استقلال اکران شود به دلیل برخی محدودیت ها اکران آن به تعویق افتاد. از آنجا که این فیلم با پروانه ساخت ویدئویی ساخته شده و بعداً پروانه نمایش ۳۵ گرفته ظاهراً طبق قوانین ۶ ماه بعد از صدور مجوز نمایش می تواند روی پرده برود. به همین دلیل فیلم «راه بهشت» جایگزین «چارسو» در گروه استقلال شده تا این فیلم از صبح همین چهارشنبه روی پرده برود.

«راه بهشت» داستان «مصعب بن عمیر» اشراف زاده اهل مکه را بیان میکند که عاشق دختری بادیه نشین می شود ولی مخالفت خانواده مانع این وصلت است. امین زندگانی، نسرین مقانلو، رضا رویگری، الهام حمیدی و رامتین خداپناهی بازیگران این فیلم هستند.

گفته می شود اکران فیلم های «کلاه قرمزی و بچه ننه» در گروه استقلال، «تو، من» در گروه آزادی و «بی خداحافظی» در گروه آفریقا برای عیدفطر قطعی شده است. با این حساب فیلم های «شور شیرین»، «خوابم می آد» و «راه بهشت» تا آخر ماه رمضان در سینماهای سرگروه ادامه پیدا می کند و پس از آن فیلم های اکران عیدفطر روی پرده می رود.

البته قرار است فیلم محمد بانکی از ۴ مرداد (۵ ماه رمضان) در گروه آزادی روی پرده برود و اکرانش تا بعد از عیدفطر ادامه داشته باشد.

شبکه ایران

ذره بین : اکران بی دردسر نصیب این فیلم خواهد شد!


69863

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها