صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : خاویر باردم: چطور وقتی مدرک آزار جنسی وجود ندارد افراد را گناهکار می دانید؟

خاویر باردم: چطور وقتی مدرک آزار جنسی وجود ندارد افراد را گناهکار می دانید؟

خاویر باردم

«خاویر باردم» از «وودی آلن» کارگردان متهم به آزار جنسی دخترخوانده‌اش حمایت کرد. «دیلن فارو» فیلمساز کهنه‌کار را به آزار جنسی در سنین کودکی متهم کرده اما آلن همواره این ادعا را رد می‌کند. به دنبال شکل‌گیری جنبش #MeToo در سال ۲۰۱۷، این اتهامات با بار دیگر مطرح شدند و آلن را به دردسر انداختند.

باردم که در سال ۲۰۰۸ با فیلم «ویکی کریستینا بارسلونا» (Vicky Cristina Barcelona) با آلن همکاری کرده می‌گوید «مطلقاً» از این مشارکت شرمنده نیست و اضافه می‌کند که او از نحوه رفتار رسانه‌ها با آلن «بهت‌زده» شده است. او پیش‌تر گفته بود: «اگر مدرکی وجود داشت که ثابت می‌کرد آلن گناهکار است، در آنصورت بله، به همکاری با او خاتمه می‌دادم، اما تردید دارم.»

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، باردم در مصاحبه جدیدی با «گاردین» می‌گوید: «انگشت اتهام گرفتن به سمت یک نفر بسیار خطرناک است اگر از نظر قانونی ثابت نشده باشد. در غیر این صورت، فقط یک شایعه است.»

این بازیگر ۵۲ ساله اسپانیایی در مورد قطع همکاری «ربکا هال» با آلن می‌گوید: «راستش را بخواهید، به این رفتارها باور ندارم، آنچه که مردم می‌گویند. سعی می‌کنم مسیری را بروم که منطق امر می‌کند، منقطی که می‌گوید: بیایید قوانینی را دنبال کنیم که روشن می‌کند آیا یک نفر گناهگار است یا بی‌گناه. اگر پرونده دوباره باز شود و او گناهکار شناخته شود، اولین نفری خواهم بود که می‌گوید: «عجب اتفاق وحشتناکی.» اما تاکنون، چنین نشده.»

باردم در حین فیلمبرداری «ویکی کریستینا بارسلونا» رابطه عاشقانه‌ای با همسرش «پنه‌لوپه کروز» آغاز کرد. او در این مصاحبه جدید می‌گوید آلن موجب به وجود آمدن این رابطه شده است.

باردم به‌زودی در فیلم «ریکاردو بودن» (Being the Ricardos) به کارگردانی «آرون سورکین» دیده خواهد شد. او در این فیلم نقش «دسی آرناز» را مقابل «نیکول کیدمن» در نقش «لوسیل بال» بازی می‌کند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها