صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : امبر هرد نام وزیر کشاورزی استرالیا را بر روی سگش گذاشت!

امبر هرد نام وزیر کشاورزی استرالیا را بر روی سگش گذاشت!

امبر هرد

شش سال پس از آنکه بارنابی جویس (Barnaby Joyce) معاون نخست وزیر استرالیا تهدید کرده بود که سگ های متعلق به امبر هرد و جانی دپ را از بین خواهد برد، ظاهراً هرد هنوز کینه ای این موضوع را به دل داشته و دوست چهار پای جدید خود را به بارنابی جویس نامگذاری کرده است. این بازیگر با انتشار عکسی در حساب توییتری خود که در آن یک سگ سفید بزرگ را بلند کرده، نوشته است: «با جدیدترین عضو خانواده هرد آشنا شوید، بارنابی جویس!». در می ۲۰۱۵، معاون کنونی نخست وزیر استرالیا که در آن زمان وزیر کشاورزی بود، به هرد و همسر سابقش، دپ، اولتیماتوم داد که سگ هایشان را خواهند کشت، پس از آنکه این دو دو سگ نژاد تریر یورکشایر به نام های پیستول و بو را بدون اجازه همراه خود به استرالیا برده بودند.

به گزارش مووی مگ به نقل از ر وزیاتو، او خطاب به این دو سلبریتی جنجالی گفته بود که یا باید این سگ ها را به ایالات متحده بازگردانند یا توسط وزارت کشاورزی امحا خواهند شد. جویس در اعمال قانون بسیار سختگیر بوده و مدعی بود که نمی توان قوانین را نادیده گرفت، حتی برای کسی که دو بار عنوان جذاب ترین مرد جهان را بدست آورده است. بدنبال اولتیماتوم وزارت کشاورزی استرالیا، این دو سگ به سرعت به ایالات متحده برگردانده شده اما هرد به وارد کردن غیرقانونی سگ به استرالیا و جعل اسناد متهم شد. این مناقشه در آوریل ۲۰۱۶ به پایان رسید، زمانی که هرد و دپ در ماجرای قاچاق سگ به استرالیا گناهکار شناخته شدند.

هرد با وثیقه ای ۱۰۰۰ دلاری برای رفتار خوب آزاد شده و در ادامه یک ویدیو عجیب از عذرخواهی او و دپ منتشر شد که در آن از گنجینه ی جذاب گیاهان و حیوانات استرالیا تمجید کردند، ویدیویی که بسیاری آن را با ویدیوهایی که از گروگان ها گرفته می شود مقایسه کرده بودند. ظاهراً اما دشمنی بین جویس و این دو سلبریتی همچنان ادامه داشته زیرا دپ اواخر همان سال در یک برنامه تاک شو تصریح کرد که به نظر او در رگ های وزیر کشاورزی سابق استرالیا به جای خون، آب گوجه فرنگی جریان دارد. اکنون مسئولیت نگهداری از پیستول و بو با امبر هرد است، بعد از اینکه او و جانی دپ در سال ۲۰۱۷ از هم جدا شدند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها