صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : حمله ترک ها به IMDB برای دادن نمره 1 به سریال «Moon Knight»

حمله ترک ها به IMDB برای دادن نمره 1 به سریال «Moon Knight»

شوالیه ماه

سریال ابرقهرمانی «شوالیه ماه» (Moon Knight) مارول از سوی کاربران ترک هدف امتیازات منفی در IMDb قرار گرفته است. این رفتار واکنشی است به ارجاع شخصیت «ایتان هاک» به نسل‌کشی ارامنه به عنوان یکی از حوادث ناگوار تاریخ که «آمیت» می‌توانست مانع از وقوع آن شود. چندین کاربر توییتر متوجه این اقدام ترک‌ها و ثبت امتیازات پایین پرشمار شده‌اند اما مارول و IMDb تاکنون واکنشی نشان نداده‌اند.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، یکی از کاربران توییتر می‌نویسد: «واقعاً ناراحت‌کننده است. امتیاز «شوالیه ماه» در IMDb به خاطر به رسمیت شناختن نسل‌کشی ارامنه در حال تخریب شدن است. عجب جوکی – IMDb باید در این رابطه کاری کند وگرنه اعتبار اندکی که به عنوان سیستم امتیازدهی دارد را از دست می‌دهد.» دیگری می‌گوید: «امتیاز «شوالیه ماه» در IMDb از سوی گروهی از ترک‌ها به خاطر به رسمیت شناختن نسل‌کشی ارامنه در حال تخریب است. عجب.» کاربری دیگر می‌گوید: «قسمت اول «شوالیه ماه» در چرخشی که هیچ‌کس انتظارش را نداشت، از سوی ترک‌های خشمگین به علت ارجاع کوتاه به نسل‌کشی ارامنه هدف تخریب قرار گرفته است. شأن خودت را حفظ کن ترکیه.»

کاربر دیگری می‌نویسد: «فوراً حدس زدم که وقتی شخصیت «ایتان هاک» در قسمت اول «شوالیه ماهن به نسل‌کشی ارامنه ارجاع داد، امتیاز سریال هدف تخریب قرار بگیرد، و از اینکه درست حدس زده‌ام افسرده‌ام.» کاربری دیگر می‌نویسد: «خوب به نظر می‌رسد که «شوالیه ماه» از سوی انکارکنندگان نسل‌کشی ارامنه هدف تخریب امتیاز قرار گرفته چرا که در یک لحظه از سریال به این نسل‌کشی ارجاع داده شده.»

این در حالی است که «شوالیه ماه» از «راتن تومیتوز» رسماً گواهی «تازه» را دریافت کرده و از ۱۰۷ نقد به امتیاز ۸۷ درصد رسیده است. امتیاز مخاطبین این سریال نیز ۹۴ درصد است.

شخصیت «شوالیه ماه» یا «اسپکتور» با بازی «اسکار آیزاک» مأموری است با نام‌های هویت‌های مختلف از «جیک لاکلی» راننده تاکسی گرفته تا «استیون گرنت» میلیونر که در دنیای زیرزمینی با جرم و جنایت مقابله می‌کند اما بعدها وقتی اسپکتور در حال مرگ است خدای ماه مصری «خونس» به او نزدیک می‌شود تا در ازای زنده کردنش اجازه دهد صورت انسانی او روی زمین باشد. «ایتان هاک»، «لوسی تاکری»، «اف. مری آبراهام» و «می کالاماوی» از جمله دیگر بازیگران این سریال به نویسندگی «جرمی اسلیتر» خواهند بود.

پخش سریال «شوالیه ماه» از ۳۰ مارس در دیزنی+ آغاز شد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها