صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : بیلی آیلیش از یک بدل در کنسرت به جای خودش استفاده کرد!

بیلی آیلیش از یک بدل در کنسرت به جای خودش استفاده کرد!

بیلی آیلیش

بیلی آیلیش اعلام کرد که هنگام اجرا در جشنواره موسیقی کواچلا ۲۰۲۲ در ایندیو، کالیفرنیا از بدل استفاده کرده است. این خواننده ۲۰ ساله روز سه شنبه در مصاحبه ای با مت ویلکینسون در اپل موزیک ماجرا را تعریف کرد.

بیلی آیلیش توضیح داد که در ابتدای جشنواره کواچلا یکی از رقصنده هایش بدل او در اجرایش بود. او در ادامه گفت که لباسی که خودش در اجرا پوشیده بود را تن او کرده است. بیلی افزود: «ما یک کلاه گیس سیاه روی سرش گذاشتیم، به او ماسک و عینک آفتابی دادیم و او کفش‌ها و جوراب‌های من را پوشید. در حالی که چراغ‌ها روشن بودند، او را پشت صحنه گذاشتم و همه فکر می‌کردند من هستم، او همانجا ایستاد و هیچ کس نفهمید که من نیستم، به معنای واقعی کلمه هیچ کس نفهمید. در حالی که او آنجا ایستاده بود، من یک کت مشکی بزرگ و یک جلیقه شبرنگ و یک هودی به تن کردم.»

این خواننده ۲۰ ساله این آخر هفته در جشنواره «گلاستونبری» خواهد بود. او گفت: «این یک فرصت جدی است که یک بار در زندگی از شما خواسته می شود که به آنجا بروید و من دائماً احساس می‌کنم که لیاقت این همه را ندارم. این احساس، قبل از هر چیز باعث می شود به همه شک کنی، به خودت می گویی «چرا من را انتخاب کرده اند؟» اما به همین دلیل است که در مورد آن هیجان‌زده‌ هستم.»

بیلی آیلیش که برنده هفت جایزه گرمی است. اخیرا از شریک زندگیش متیو تایلر ورک ۳۰ ساله جدا شده است. گمان می‌رود که رابطه بیلی و متیو در آوریل سال گذشته و زمانی که آنها برای صرف قهوه با هم بیرون رفتند، آغاز شد. این زوج موفق شدند رابطه خود را خصوصی و دور از کانون توجه نگه دارند. آنها در هیچ رویداد عمومی با هم شرکت نکردند یا در مورد یکدیگر در رسانه های اجتماعی پستی نگذاشتند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها