صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : لباس عجیب ماکان بند با کپی از اعضای گروه BTS

لباس عجیب ماکان بند با کپی از اعضای گروه BTS

ماکان بند

امیر مقاره ، خواننده ماکان بند که با لباس عجیبش در یکی از کنسرت های اخیر این گروه موسیقی خبرساز شده بود، به ارائه ی توضیحاتی در خصوص لباس حاشیه سازش پرداخت.

مدتی قبل ویدئویی از یکی از کنسرت های اخیر ماکان بند منتشر شد. علاوه بر حرکات عجیب امیر مقاره، یکی از خوانندگان این گروه که تعجب بسیاری از کاربران را برانگیخت، لباس او نیز سوژه ی شبکه های اجتماعی شد.

پس از آن با انتشار تصویری معلوم شد لباس امیر مقاره به نقلید از لباس یکی از اعضای گروه کره ای معروف BTS طراحی شده بود.

حالا امیر مقاره در توضیحاتی جدید در خصوص لباس جنجالی اش گفته پوشیدن این لباس اشتباه بود و آن را برای همیشه کنار گذاشته است.

مقاره در اینباره گفت:

من بعد از ایام کرونا نزدیک به صد اجرای کنسرت داشتم که در تمامی این اجراها از کت و شلوار استفاده کردم و سعی کردم پوشش مناسب و زیبایی نسبت به فضای کنسرت داشته باشم و احترام به مخاطب برایم در اولویت بوده است.

در مورد این لباس خاص هم باید بگویم که در یک اجرا و فقط در سه قطعه پایانی آن اجرا، این لباس را پوشیدم. قبول دارم که این لباس انتخاب مناسبی نبود. البته که پس از همان اجرا با تذکر نماینده وزارت ارشاد و موسسه آوازی نو آن لباس را کنار گذاشتم و دیگر هیچ وقت از آن استفاده نکردم.

در حقیقت این جنجال و حاشیه‌ای که برایم ایجاد شده فقط مربوط به پانزده دقیقه از حدود صد اجراست!

البته که من هم اشتباه خودم را قبول دارم و اصلا به همین دلیل بود که آن لباس را برای همیشه کنار گذاشتم. اما باید بگویم که ما دوست داریم با اجراهای‌مان انرژی مثبت و حال خوب به همه مردم هدیه دهیم.

اما این تنها پوشش و حرکات خوانندگان ماکان بند نیست که برای آن ها حاشیه ساز شده است. امیر مقاره و رهام هادیان بارها به دلیل خوانندگی ضعیف در اجراهای زنده ی این گروه مورد انتقاد قرار گرفته اند. ویدئوهای منتشر شده از کنسرت های ماکان بند که از فالش خوانی و اجرای ناکوک و خارج از استاندارد موسیقی این دو خواننده حکایت دارد، واکنش های زیادی را در پی داشته است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها