صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : جودیت شاملا، بازیگر فرانسوی با انتشار عکسی اعلام کرد که تحت خشونت خانگی قرار گرفته

جودیت شاملا، بازیگر فرانسوی با انتشار عکسی اعلام کرد که تحت خشونت خانگی قرار گرفته

جودیت شاملا

 

«جودیت شاملا» بازیگر فرانسوی یکشنبه این هفته با انتشار تصاویری در شبکه‌های اجتماعی ادعا کرد که قربانی خشونت خانگی قرار گرفته است.

«فرانس‌اینفو» گزارش داده است متهم ممکن است «یوهان مانکا» کارگردان فرانسوی باشد که پیش‌تر با شاملا رابطه داشته و به جرم اعمال خشونت خانگی هشت ماه به حبس محکوم شده است.

اما شاملا که دو نامزدی «سزار» را در کارنامه دارد می‌نویسد: «مدارک بسیار زیادی دارم که این مرد همچنان سعی می‌کند به من صدمه بزند… برای اینکه دست از سر من بردارد باید چه کنم؟ دیگر نمی‌توانم تحمل کنم. آرامش می‌خواهم. واضح‌تر از این می‌شود؟»

 جودیت شاملا

شاملا در بخش ابتدایی متنی که منتشر کرده می‌گوید: «یک سال قبل صورتم مجروح و زیر چشمم کبود شد، دیدم که از شکل افتاده است. یک سال قبل به چهره‌ام در آینه نگاه کردم و دانستم که دیگر نمی‌توانم مخفی‌اش کنم.»

شاملا می‌گوید بیش از یک شکایت علیه مرتکب‌شونده خشونت ثبت کرده است: «برای بار سوم باید به پلیس مراجعه کنم؟ سومین شکایت را در طول یک سال ثبت کنم؟»

شاملا سابقه نقش‌آفرینی در فیلم‌هایی چون « کامیل به گذشته برمی‌گردد» (Camille Rewinds) در سال ۲۰۱۲ و «زندگی یک زن» (A Woman’s Life) در سال ۲۰۱۶ را دارد و فیلم «من و برادرانم» (My Brothers And I) را در بخش «نوعی نگاه» جشنواره کن سال ۲۰۲۱ داشته است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها