صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : سلبریتی های مشهوری که بعد از زایمان جفت جنین فرزندشان را خوردند! + تصاویر

سلبریتی های مشهوری که بعد از زایمان جفت جنین فرزندشان را خوردند! + تصاویر

ماییم بیالیک

برخی مدعی هستند جفت جنین انسان از خواص فراوانی برای مادر برخوردار است، اما محققان تاکنون هیچ مدرک علمی که این ادعا را اثبات کند نیافته اند. با این حال، برخی مادران سلبریتی بعد از زایمان تصمیم به خوردن جفت جنین فرزند خود گرفتند و تجربه ی خود را هم با مردم به اشتراک گذاشتند. بعضی هایشان آن را به صورت قرص مصرف کردند و بعضی هایشان هم به صورت اسموتی و حتی طعم آن را خوشمزه توصیف کردند.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، در ادامه از زنان مشهوری خواهیم گفت که بعد از زایمان تصمیم به خوردن جفت جنین فرزند خود گرفتند.

ماییم بیالیک

ماییم بیالیک، ستاره ی سریال «تئوری بیگ بنگ» (The Big Bang Theory) در یادداشتی به دفاع از زنانی پرداخته که تصمیم به خوردن جفت جنین فرزند خود می گیرند. او در این باره نوشته: «من جفتم را خوردم. نه آدم بدی هستم، نه دیوانه.» او در ادامه نوشته: «انسان تنها پستانداری است که تصمیم گرفته یک وقت هایی جفت خود را بخورد. جفت خواری برای پستاندارها مفید است و ما برای این منظور تکامل یافتیم.»

بیالیک که ۲ فرزند دارد، طعم جفت جنین فرزند خود را «خوشمزه» توصیف کرد.

کورتنی کارداشیان

کورتنی کارداشیان

کورتنی کارداشیان ۳ فرزند دارد اما تنها بعد از تولد فرزند سومش بود که تصمیم گرفت جفت خود را بخورد. و از قرار معلوم، از این تجربه لذت هم برده بود. او در پستی اینستاگرامی تصویری از قرص جفت جنین فرزند خود را منتشر کرد و نوشت: «قرص های جفتم که تمام شود ناراحت می شوم. زندگی آدم را متحول می کنند!»

کاترین هایگل

کاترین هایگل

کاترین هایگل ۲ فرزندخوانده و یک فرزند بیولوژیک دارد. او پس از تولد پسرش فاش کرد که جفت خود را به یک مرکز مخصوص سپرد تا آن را برایش تبدیل به قرص کنند.

نیکی رید

نیکی رید

نیکی رید، بازیگر، از همسر مشهورش ایان سامرهلدر، یک پسر دارد. او یک بار در اینستاگرامش عکسی از خود با یک شیشه قرص های جفت جنین فرزندش منتشر کرد و نوشت از اینکه قرص های جفتش دارند تمام می شوند ناراحت است. او همچنین نوشته بود: «آخرین روزهای قرص های جفتم. آمادگی خداحافظی با آن ها را ندارم!»

کریسی تیگن

کریسی تیگن

کریسی تیگن پس از به دنیا آمدن دخترش، دچار افسردگی بعد از زایمان شد. به همین دلیل تصمیم گرفت بعد از تولد فرزند دومش، جفت خواری را به عنوان راهی برای جلوگیری از تکرار این مشکل امتحان کند. او حتی به شوخی درباره ی آن نوشت: «الان لس آنجلس هستم. این موضوع اینجا خیلی عادی است. جفت را گریل می کنند. می توانید بعد از خوردن جفت خودتان، یک مقدار از مال من را هم امتحان کنید.»

هیلاری داف

هیلاری داف

هیلاری داف ۳ فرزند دارد. داف فاش کرد که بعد از به دنیا آمدن فرزند دومش، جفت خود را به همراه یک اسموتی خورد. او این تجربه را «نشاط آور ترین اسموتی ای که خورده بود» توصیف کرده است. او همچنین گفته: «از ۱۰ سالگی چنین اسموتی نشاط آوری نخورده بودم. پر از کالری با انواع میوه و عصاره بود و خیلی خوشمزه بود.»

کامیلا آلوز

کامیلا آلوز

کامیلا آلوز، همسر میتو مک کانهی به جای خوردن جفت جنین فرزندش به شکل قرص یا نوشیدنی، تصمیم گرفت کار دیگری با آن انجام دهد. در واقع این زوج تصمیم گرفتند از جفت جنین فرزندشان به عنوان کود برای کاشت یک درخت انبه استفاده کنند.

مک کانهی در این باره گفته: «آن درخت انبه ۹ سال بعد اولین میوه اش را داد و همه ی خانواده ام دور هم نشستیم و باهم آن را خوردیم و پسر بزرگ مان را تحسین کردیم. به او گفتیم: “آفرین، تو به بارور شدن این درخت کمک کردی.”»

جفت چیست و جفت خواری چه فوایدی برای مادر دارد؟

جفت خواری

جفت عضوی از بدن زنان باردار است که تنها در زمان بارداری و در جداره ی رحم تشکیل می ‌شود و بعد از زایمان هم از رحم خارج می‌ شود. در واقع جفت مسئولیت نگهداری، پشتیبانی و تسهیل ‌کننده ی رشد جنین را برعهده دارد. این عضو بسیار مهم، مادر و جنین را به یکدیگر مرتبط می سازد. جفت، مواد مغذی و اکسیژن را از طریق بند ناف به جنین می ‌رساند و مواد زائد را از جنین گرفته و تصفیه می‌ کند. جفت اندام بیولوژیکی بسیار پیچیده‌ ای است که اجازه می ‌دهد خون از بدن مادر به بدن جنین برود اما در عین حال، قادر است خونی که در بدن مادر و جنین است را بپالاید؛ به طوری که این خون ‌ها با یکدیگر مخلوط نشوند.

جفت خواری

برخی معتقدند خوردن جفت توسط مادر باعث افزایش شیر، کاهش افسردگی پس از زایمان و بی ‌خوابی وی می ‌شود اما تاکنون هیچ مدرک علمی در اثبات این ادعا یافت نشده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها