صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : مزایده عکسهای هدیه تهرانی به دلیل صدور چک بلامحل توسط او !

مزایده عکسهای هدیه تهرانی به دلیل صدور چک بلامحل توسط او !

1461847

علی فرزان‌فرد وکیل پرونده بهزاد فراهانی‌پور درباره مزایده عکس‌های هدیه تهرانی توضیح داد: «دومین و آخرین مرحله مزایده قاب عکس‌های هدیه تهرانی به دلیل صدور چک بلا‌محل روز 20 شهریورماه در مکان قبلی (خیابان میرزای شیرازی) انجام می‌شود.»

وی در ادامه گفت: «دوشنبه ساعت 10 تا 12 این مزایده انجام خواهد شد. در صورت عدم فروش تابلوهای خانم تهرانی ایشان می‌باید نسبت به پرداخت ‌دیون محل محکوم به پرداخت مبلغ 436 میلیون 256 هزار و 270 ریال بابت حق‌الوکاله برابر تعرفه کانون وکلا و هزینه دادرسی و پرداخت خسارت تاخیر و تادیه از تاریخ سررسید چک در حق محکوم‌له، بهزاد فراهانی‌پور به پرداخت نیم عشر دولتی در حق صندوق دولت اقدام نماید.»

با توجه به درخواست محکوم له تعداد 132 عدد قاب سالم حاوی عکس‌های ارژینال هدیه تهرانی توقیف شده است. این اموال منقول حاوی عکس‌های ارژینال با نام‌های خلیج فارس، برگ و یخ، صدف، ماسه، ماهی و آب است که قیمت ارزیابی شده اموال جهت پایه مزایده بر اساس نظر کارشناس دادگستری به میزان چهار صد و دوازده میلیون و پانصد و بیست هزار ریال ارزیابی شده است. اموال اشاره شد در اولین مزایده‌اش ‌روز دوشنبه 2 مردادماه فروخته نشد.

هدیه تهرانی به دلیل صدور چک بلامحل بابت حق‌الوکاله و هزینه دادرسی و پرداخت خسارت تاخیر و تادیه از تاریخ سررسید چک در حق بهزاد فراهانی‌پور به پرداخت مبلغ 463256270 ریال محکوم شده است.

این محکومیت در رابطه با برپایی نمایشگاه عکس «آبانگان» در آذرماه 88 بوده است که با حاشیه‌های فراوانی روبرو شد.

فارس

ذره بین : آخرش هدیه تهرانی رو به خاطر صدور چک بلامحل می اندازند زندان!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها