صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : سلبریتی هایی که همسرانشان کمتر شناخته شده اند + تصاویر

سلبریتی هایی که همسرانشان کمتر شناخته شده اند + تصاویر

کیت بلانشت و همسرش

هالیوود پر از زوج های مشهور، مانند جنیفر لوپز و بن افلک است که داستان جدایی و دوباره رسیدنشان به هم مورد توجه طرفداران و رسانه ها قرار گرفت. اما همسران برخی از افراد مشهور هالیوود، برای بسیاری ناشناخته اند.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، شاید شریک زندگی آنها کم تر شناخته شده باشند و یا در حفظ حریم خصوصی زندگی خود سخت گیر بوده باشند، به هر حال شناختن همسران افراد مشهور که کم تر شناخته شده اند، می تواند جالب باشد.

کیت بلانشت و اندرو آپتون

کیت بلانشت و اندرو آپتون

این بازیگر و همسرش اندرو آپتون، نمایشنامه نویس، فیلمنامه نویس، کارگردان و تهیه کننده استرالیایی، در سال ۱۹۹۷ پس از پس از آشنایی ۳ هفته ای با هم ازدواج کردند و با هم ۴ فرزند دارند.

سلما هایک و فرانسوا-هانری پینو 

سلما هایک و فرانسوا-هانری پینو 

سلما هایک پس از ازدواج با تاجر فرانسوی فرانسوا-هانری پینو، سلما هایک پینو شد. آنها از سال ۲۰۰۶ با هم آشنا شدند و یک سال بعد ازدواج کردند. این زوج با هم صاحب دختری به نام والنتینا شده اند.

پل راد و جولی یاگر

پل راد اندکی پس از به شهرت رسیدن با فیلم Clueless در سال ۱۹۹۵ با همسرش جولی یاگر، تهیه کننده و فیلمنامه نویس آشنا شد. این زوج ۲ فرزند دارند.

اوا لانگوریا و خوزه باستن

اوا لانگوریا و خوزه باستن

این بازیگر آمریکایی بیش از یک دهه است که شوهر خود، خوزه باستن را می شناسد. اوا و همسرش که یک تاجر است، در سال ۲۰۱۳ با هم آشنا شدند و ۲ سال بعد با هم ازدواج کردند که حاصل آن یک پسر است.

ویل فرل و ویوکا پائولین

ویل فرل و ویوکا پائولین

ویل فرل در سال ۲۰۰۰ با ویوکا پائولین سوئدی ازدواج کرد. پائولین مجموعه دار آثار هنری، اما او در یک کلاس بازیگری با فرل ملاقات کرد. این زوج با هم ۳ پسر دارند.

کریستین بیل و سیبی بلازیک

کریستین بیل و سیبی بلازیک

ستاره «شوالیه‌ی تاریکی» بیش از ۲ دهه است که با سیبی بلازیک، دستیار سابق وینونا رایدر، است. این زوج در سال ۲۰۰۰ در لاس وگاس ازدواج کرده اند و از آن زمان صاحب ۲ فرزند شده اند.

ریس ویترسپون و جیم توت

ریس ویترسپون و جیم توت

ریس ویترسپون و جیم توت که یک کارشناس استعدادیابی است، بیش از یک دهه با هم بوده اند. آنها در سال ۲۰۱۱ ازدواج کرده و یک سال بعد صاحب پسری به نام تنسی شدند.

مارک والبرگ و رئا دورهام

مارک والبرگ و رئا دورهام

در سال ۲۰۰۱، مارک والبرگ و رئا دورهام، که یک مدل آمریکایی است، در دفتر یک روزنامه در شهر نیویورک یکدیگر را ملاقات کردند. در سال ۲۰۰۳، آنها صاحب اولین فرزند خود شدند. از آن زمان، ۴ عضو دیگر به خانواده آنها اضافه شده است.

تری کروز و ربکا کینگ-کروز

تری کروز و ربکا کینگ-کروز

تری کروز و همسرش، ربکا کینگ-کروز، بازیگر و نوازنده، بیش از ۳۰ سال است که با هم پیمان ازدواج بسته اند. در طول روابطشان، آنها صاحب ۵ فرزند شده اند.

لیزا کودرو و میشل استرن

لیزا کودرو و میشل استرن

این بازیگر از سال ۱۹۹۵ با میشل استرن، مدیر تبلیغات فرانسوی ازدواج کرده است و تنها فرزند آنها ، جولیان موری استرن، ۳ سال بعد متولد شد.

مارکو پرگو و زوئی سالدانیا

مارکو پرگو و زوئی سالدانیا

این زوج پس از آشنایی چند ماهه خود در سال ۲۰۱۳ با هم ازدواج کردند و حال این ازدواج ۳ پسر است.

جولیان مور و بارت فرویندلیش

مور بیش از ۲۵ سال پیش با بارت فرویندلیش، کارگردان و فیلمنامه نویس آمریکایی ازدواج کرده است. آنها در فیلم  The Myth of Fingerprints یکدیگر را ملاقات کردند و اکنون ۲ فرزند دارند.

آدام سندلر و جکی سندلر

آدام سندلر و جکی سندلر

 

آدام و جکی سندلر در مجموعه Daddy Big (1999) یکدیگر را ملاقات کردند. آدام در سال ۲۰۰۳ با جکی ازدواج کرد و در سال ۲۰۰۶ برای اولین بار صاحب فرزندی شدند. ۲ سال بعد، دخترشان به این خانواده اضافه شد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Ani
Ani
1 سال قبل

اما استون رو هم میشه به این لیست اضافه کرد