صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : متیو لارنس: در مقابل کارگردان برنده اسکار برهنه نشدم، نقش اَبَرقهرمانی را از دست دادم!

متیو لارنس: در مقابل کارگردان برنده اسکار برهنه نشدم، نقش اَبَرقهرمانی را از دست دادم!

متیو لارنس

«متیو لارنس» بازیگر آمریکایی چهل و سه ساله می‌گوید تجربه وحشتناکی با یک کارگردان برنده اسکار داشته است. او در پادکست «عشق برادرانه» (Brotherly Love) به یاد می‌آورد که پس از مخالفت با برهنه شدن برای نقشی از دنیای مارول از آژانس استعدادیابی اخراج شده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، لارنس می‌گوید: «چندین بار در زندگی‌ام یک نقش بزرگ به من پیشنهاد شده. آژانس خودم را از دست دادم چون به یک اتاق هتل رفتم و باورم نمی‌شد که من را نزد یک کارگردان برنده اسکار برجسته فرستاده بودند که روبدوشامبر پوشیده بود و از من خواست لباس‌هایم را در بیاورم و گفت باید از من عکس فوری بگیرد.»

بازیگر فیلم‌ «خانم دوتفایر» (Mrs. Doubtfire) و سریال «بوی میتس وردل» (Boy Meets World) اضافه می‌کند:‌ «و اگر کار ایکس، ایگرگ و زد را می‌کردم شخصیت بعدی مارول می‌شدم. آن کارها را نکردم و آژانس من را اخراج کرد چون اتاق این کارگردان را ترک کردم.»

این بازیگر تاریخ وقوع این تجربه را ذکر نمی‌کند و نامی از این کارگردان نمی‌برد. او در ادامه از استانداردهای دوگانه هالیوود در مورد قربانیان مرد آزارهای جنسی در مقابل قربانیان زن می‌گوید: «تری کروز می‌آید و می‌گوید؛ مردم به او می‌خندند. از او حمایت نمی‌کنند. او را بیرون می‌اندازند. چرا؟ چون او مردی است که مردانگی را نمایندگی می‌کند، و به نظر من جامعه آمادگی کمتری برای شنیدن این اتفاقات برای مردان نسبت به زنان دارد.»

لارنس می‌گوید: «مردان زیادی در این صنعت در موردش حرف نزده‌اند. موقعیت یکسانی وجود دارد. هرچند شاید یک سوم آنچه که زنان تحربه می‌کنند باشد. میزان مردانی که… مردان هم این اتفاقات را تجربه می‌کنند، چه یک مرد در رأس قدرت باشد چه یک زن.»

اشتراک در
اطلاع از
guest
5 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سین
سین
11 ماه قبل

به زودی بانو …عدم اعطای نقش کاپیتان مارول به خودش را …..شرم و مخالفت با پوشیدن لباس چسبان کاپیتان در ملاء عام اعلام میکند..

فرزاد
فرزاد
11 ماه قبل

اتهامی که نه زمانش مشخصه، نه متهمش مشخصه و نه صحتش، تنها یک هدف داره: خودنمایی کردن!

chery
chery
11 ماه قبل

یکی از بازیگران برنده اسکار به منم گفت بیا با هم ….کی به کیه والا😂😂 هرکی کم کار میشه یه انگی به یکی میچسبونه اسمش بیاد صدر اخبار

Marvel Man
11 ماه قبل

توی عکس، روی انعکاس شیشه ماشین، گردنش چه ناجور شده!

فرزاد
فرزاد
11 ماه قبل
پاسخ به  Marvel Man

پینوکیو دماغش دراز میشد، این گردنش!