صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : فابیو جکسون، بدل مایکل جکسون در فضای مجازی خبرساز شد! + تصاویر

فابیو جکسون، بدل مایکل جکسون در فضای مجازی خبرساز شد! + تصاویر

فابیو جکسون

فابیو جکسون، بدل ۲۸ ساله پادشاه پاپ نه تنها شباهت عجیبی به مایکل جکسون دارد بلکه سعی دارد با حرکاتش هم از او تقلید کند. فابیو با وجود مواجهه با شکاکان و ترول های آنلاین که ادعا می‌کنند او برای شبیه شدن به اسطوره موسیقی پاپ جراحی زیبایی انجام داده، همچنان بر موضع خود مبنی بر طبیعی بودن شباهتش به مایکل جکسون استوار است.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، او برای ساکت کردن مخالفانش، بدون هیچ ترسی عکس‌هایی از دوران کودکی خود را به اشتراک گذاشت تا ثابت کند شباهت چشمگیرش به پادشاه پاپ واقعی است.

فابیو جکسون

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، فابیو که بدل حرفه ای مایکل جکسون و اینفلوئنسر است همیشه هیاهوی زیادی به پا می‌کند. مردم از دیدن او یکه می‌خورند، با او عکس می‌گیرند و احساس می‌کنند مایکل جکسون را دیده‌اند.

نه تنها صورت و مدل موهای فابیو شبیه MJ است، بلکه یک رقصنده فوق العاده بااستعداد است که به راحتی حرکات نمادین این اسطوره موسیقی پاپ را تقلید می‌کند.

فابیو جکسون

مسلما شهرت همواره با بازخوردهای منفی در فضای مجازی نیز همراه است. فابیو برای مقابله با شک‌گرایان و ترول های آنلاین که او را متهم به انجام جراحی پلاستیک می‌کنند ادعا می‌کند که جادوی مایکل جکسون از زمان کودکی در DNA او بوده و هرگز هیچ کاری برای شباهت پیدا کردن با MJ انجام نداده است.

فابیو ادعا می‌کند که چهره‌اش کاملا طبیعی است و شواهدی برای اثبات آن دارد. آن‌طور که خودش می‌گوید فکش عریض‌تر شده، دندان‌هایش جابه‌جا شده و چشمانش هنوز همان چشم‌ها هستند. او اخیرا با عکس های دوران کودکی اش مخاطبان تیک تاکی را متحیر کرده است.

فابیو جکسون

فابیو خود را طرفدار سرسخت مایکل جکسون نمی‌داند اما عمیقا کارهای خیرخواهانه ستاره فقید پاپ را تحسین می‌کند. او می‌گوید مایکل برایش چیزی یشتر از یک منبع الهام بوده است؛ او یک آموزگار بود. این ستاره تیک تاکی می‌گوید: «من در دنیای واقعی خجالتی‌ام. اما مثل مایکل، اجرا کردن و رقصیدن را دوست دارم. وقتی خلاقیت به خرج می‌دهم هیچ چیز دیگری اهمیت ندارد.»

شهرت برای فابیو هزاران طرفدار به ارمغان آورده اما از طرفی به او یاد داده که با نظرات منفی چطور رفتار کند. او می‌گوید: «وقتی آدم‌ها در فضای آنلاین حرف های بد و ناخوشایندی به من می‌زنند کار خاصی نمی‌کنم. یک عالم آدم هستند که آرزو دارند مایکل باشند یا حتی درصد خیلی کوچکی شباهت به او داشته باشند.» و اضافه می‌کند که هدفش گسترش تاثییر مثبت است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
AmirM. IX9
AmirM. IX9
3 ماه قبل

حضرت مایکل جکسون (ع)