صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : حمایت ترامپ از فیلم «Sound of Freedom»

حمایت ترامپ از فیلم «Sound of Freedom»

ترامپ

«دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا پس از میزبانی اکران ویژه فیلم پرفروش «صدای آزادی» (Sound of Freedom) در بدمینستر نیوجرزی، برای قاچاقچیان انسان درخواست مجازات اعدام کرد.

ترامپ در یک پیام ویدیویی از دفترش می‌گوید برای بازگرداندن قربانیان قاچاق انسان به خانواده‌هایشان تلاش خواهد کرد: «از کنگره می‌خواهم برای همه کسانی که در مرزهای ما به جرم چاقاق کودک بازداشت شده‌اند مجازات اعدام تعیین کند – فوراً. قاچاق انسان شامل زنان هم می‌شود، چون همان‌طور که می‌دانید زنان در قاچاق انسان رتبه اول را دارند و کودکان در واقع در رتبه دوم‌اند.» ترامپ می‌گوید: «با هم به بلای قاچاق انسان پایان می‌دهیم و از شأن زندگی بشر دفاع خواهیم کرد.»

رئیس جمهور سابق آمریکا «صدای آزادی» را یک «فیلم بسیار مهم» می‌خواند. این فیلم مستقل به تازگی و همزمان با بلاکباسترهایی چون «مأموریت غیرممکن ۷» (Mission: Impossible 7) اکران شده و از فروش ۱۰۰ میلیون دلاری عبور کرده است.

«جیم کاویزل» در این فیلم نقش یک مأمور امنیت ملی واقعی به نام «تیم بالارد» را بازی می‌کند که زندگی‌اش را وقف مبارزه با قاچاق کودک کرده است. ترامپ می‌گوید: «همه باید این فیلم را ببینند. فیلم بسیار مهمی است، فیلمی بسیار مهم، و یک مستند بسیار مهم که به شکل یک فیلم درآمده.»

کاویزل در توییتر به ستایش از ترامپ پرداخته و می‌نویسد:‌ «رئیس جمهور ترامپ کودکانی را نجات خواهد داد که شبیه آن‌ها را هرگز ندیده‌اید! شاید حتی بتوان گفت که او موسی جدیدی است که به فرعون (دنیای کابال) می‌گوید کودکان را آزاد کند! آقای رئیس جمهور… شما یک موسی جدید هستید! اما من هنوز مسیح هستم.»

کاویزل که در فیلم «مصائب مسیح» (The Passion of the Christ) نقش عیسی مسیح را بازی کرده، در شبکه فاکس نیوز نیز ترامپ را «موسی جدید» می‌خواند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
FFFF
FFFF
8 ماه قبل

طرف میگه من مسیحم و تو (ترامپ) موسی 🤣
باو بخدا اپستین و حتی بیل کلینتون قبل از رقابت انتخاباتی با زنش، رفقای نزدیک ترامپ بودن!!! من از بایدن بدم میاد ولی کسانی که به بایدن یه پا لب گور بخاطر چهارتا هذیونی که بخاطر کهولت سن گفته تهمت انحراف میزنن برن ببینن ترامپ چجوری درمورد دختر خودش حرف زده!
گذشته از اون، این فیلم بنظر خوب میاد و موضوعش هم مهمه ولی این مذهبی های محافظه کار غربی دیوانه هستند و حواشی این فیلم به خوبی نشون داد. هرکسی، حتی اگر صرفا بخاطر مخالفت با جیم کاویزل و استودیوی مزخرف تئوکرات پخش کننده این فیلم نخواد حمایت کنه رو میگن کودک آزار و سهام دار قاچاق انسان! یجوری رفتار میکنن انگار اولین و تنها فیلم با این موضوع همین بوده. Eastern promises و taken و you were never really here و prisoners رو هیچکدوم ندیدن!
میگن فیلم به این مهمی رو سیاسی نکنید بعد خودشون اینقدر سیاسیش کردن که هیچ کس دلش نمی‌خواهد حرف بزنه درمورد فیلم!
بقول جرج کارلین فقید، قایم شدن پشت بچه ها همیشه از حربه های سیاسی این جماعت بوده.
من از جریان چپول و به اصطلاح woke غربی هیچ خوشم نمیاد و بنظرم اینها رسانه های سرگرمی رو تو شیش هفت سال گذشته به گند کشیدن؛ اما جریان راست مذهبی هم ابدا به دلم نشسته و نمیشینه. کسانی که پونزده بیست سال پیش به کنسرت های متال و راک یورش میبردن بی خود میکنن امروز مدافع آزادی بیان شدن! شما سوابق ننگین کشیش های کودک آزار خودتونو جمع کن بعد بخواه که قدرت برگرده به کلیسا. یه lgbt و سقط جنین رو پیراهن عثمان کردن و ادعاهای گزاف که فمنیسم از نازیسم و کمونیسم بیشتر جنایت کرده میکنن و تا هم فیلم درباره حقوق اقلیت های نژادی و زنان میسازن میگن گند نزنید به سرگرمی ما و چمیدونم سلبریتی چرا باید حرف سیاسی بزنه بعد این فیلم پروپاگاندای Qanon رو می‌خوان بکنن تو پاچه ملت و جیم کاویزل و دونالد ترامپ میشن مسیح و موسی جدید!!!