صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : سلبریتی های مشهوری که تنها یک بار ازدواج کردند + تصاویر

سلبریتی های مشهوری که تنها یک بار ازدواج کردند + تصاویر

بلیک لایولی رایان رینولدز

ایجاد یک رابطه عاطفی مستحکم کار چندان ساده ای نیست و داشتن یک ازدواج بادوام پدیده ای بسیار نادر است، به خصوص در میان سلبریتی ها.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، اما حتی در میان ستاره ها هم زنانی بوده اند که توانسته اند عشق خود را در میان گذر سال ها قدرتمند نگه دارند.

بلیک لایولی و رایان رینولدز: ۱۱ سال

بلیک لایولی و رایان رینولدز: ۱۱ سال

بلیک لایولی و رایان رینولدز در سال ۲۰۱۱ در زمان بازی در فیلم «گرین لنترن» (Green Lantern) باهم آشنا شدند. آن ها ابتدا با یکدیگر دوستان معمولی بودند تا اینکه این دوستی تبدیل به رابطه عاشقانه شد. این زوج در سال ۲۰۱۲ با یکدیگر ازدواج کردند و بعداً صاحب ۴ فرزند شدند.

لایولی می گوید او و همسرش هرگز اجازه نمی دهند شغل و برنامه ی کاری شلوغ شان مخل رابطه ی آن ها شود و همیشه سعی می کنند مدت زیادی از خانواده ی خود دور نمانند.

جسیکا بیل و جاستین تیمبرلیک: ۱۱ سال

جسیکا بیل و جاستین تیمبرلیک: ۱۱ سال

جسیکا بیل و جاستین تیمبرلیک اولین بار در سال ۲۰۰۵ با یکدیگر آشنا شدند. آن ها از سال ۲۰۰۷ با یکدیگر وارد رابطه عاشقانه شدند و در سال ۲۰۱۲ باهم ازدواج کردند. آن ها ۲ فرزند دارند.

بیل داشتن باورها و علائق مشترک را در ایجاد پیوند میان شرکای عاطفی بسیار مهم می داند. علاوه بر این، او و همسرش برای حفظ گرمای رابطه شان به طور مرتب قرارهای عاشقانه ی دو نفره ای را برای خود ترتیب می دهند.

سلما هایک و فرانسوا هنری پینو: ۱۴ سال

سلما هایک و فرانسوا هنری پینو: ۱۴ سال

سلما هایک در سال ۲۰۰۶ در ونیز با همسر آینده اش، فرانسوا هنری پینو که یک تاجر است، آشنا شد. آن ها در سال ۲۰۰۹ در فرانسه با یکدیگر ازدواج کردند. این زوج یک فرزند دارند.

هایک می گوید او و همسرش اولویت اصلی زندگی یکدیگر هستند و اگر ضرورتی به حضورشان در جایی دیگر نباشد، وقت خود را در کنار هم سپری می کنند.

بیانسه و جی زی: ۱۵ سال

بیانسه و جی زی: ۱۵ سال

داستان عشق بیانسه و جی زی از یک همکاری آغاز شد. آن ها در سال ۲۰۰۲ با یکدیگر بر روی آهنگ ۰۳  Bonnie & Clyde کار کردند و جی زی نیز در آهنگ Crazy in Love بیانسه حضور یافت. این زوج در سال ۲۰۰۸ باهم ازدواج کردند و حالا ۳ فرزند دارند.

جسیکا آلبا و کش وارن: ۱۵ سال

جسیکا آلبا و کش وارن: ۱۵ سال

جسیکا آلبا و کش وارن از سال ۲۰۰۴ در زمان ساخت فیلم «چهار شگفت انگیز» (Fantastic Four) با یکدیگر وارد رابطه عاشقانه شدند، فیلمی که آلبا بازیگر آن و وارن دستیار کارگردان آن بود. این زوج در سال ۲۰۰۸ باهم ازدواج کردند و حالا ۳ فرزند دارند.

آلبا کلید دوام رابطه عاطفی را وقت گذراندن با یکدیگر تا حد ممکن و ایجاد یک فضای عاشقانه می داند.

سلین دیون و رنه آنجلیل: ۲۲ سال

سلین دیون و رنه آنجلیل: ۲۲ سال

سلین دیون و رنه آنجلیل اولین بار در سال ۱۹۸۰ با یکدیگر آشنا شدند یعنی زمانی که دیون ۱۲ ساله و آنجلیل ۳۸ ساله بود. اما رابطه ی عاطفی آن ها ۸ سال بعد آغاز شد و در نهایت در سال ۱۹۹۴ با یکدیگر ازدواج کردند و بعداً صاحب ۳ فرزند شدند. آنجلیل دهه ها مدیر برنامه های دیون بود. زندگی مشترک این زوج بعد از ۲۲ سال، با درگذشت آنجلیل در سال ۲۰۱۶ بر اثر سرطان پایان یافت. دیون بعد از مرگ همسرش دیگر ازدواج نکرد.

کاترین زتا جونز و مایکل داگلاس: ۲۳ سال

کاترین زتا جونز و مایکل داگلاس: ۲۳ سال

کاترین زتاجونز در سال ۱۹۹۸ در یک جشنواره ی سینمایی در فرانسه با همسر آینده اش، مایکل داگلاس آشنا شد. آن ها ۲ سال بعد با یکدیگر ازدواج کردند و بعداً صاحب ۲ فرزند شدند.

ویکتوریا و دیوید بکهام: ۲۴ سال

ویکتوریا و دیوید بکهام: ۲۴ سال

دیوید و ویکتوریا بکهام در سال ۱۹۹۷ بعد از یکی از مسابقات منچستر یونایتد – تیم فوتبالی که دیوید بازیکن آن بود – با یکدیگر آشنا شدند. آن ها در سال ۱۹۹۹ در قصری متعلق به دوران قرون وسطی در ایرلند باهم ازدواج کردند و بعداً صاحب ۴ فرزند شدند.

به گفته ی ویکتوریا، او و همسرش هر قدر هم که سرشان شلوغ باشد برای یکدیگر وقت می گذارند. آن ها هر هفته یک قرار عاشقانه ی دو نفره برای خود ترتیب می دهند و معتقدند این قرارهای دو نفره به حفظ گرمای رابطه کمک می کند.

سارا جسیکا پارکر و متیو برودریک: ۲۶ سال

سارا جسیکا پارکر و متیو برودریک: ۲۶ سال

سارا جسیکا پارکر و متیو برودریک در سال ۱۹۹۱ در مهمانی ای در نیویورک باهم آشنا شدند. آن ها در سال ۱۹۹۷ بعد از ۶ سال رابطه عاشقانه باهم ازدواج کردند. این زوج ۳ فرزند دارند.

پارکر معتقد است برای داشتن یک رابطه عاطفی بادوام و سالم، طرفین باید به یکدیگر احترام بگذارند و هرگز باهم رقابت نکنند.

کیت بلانشت و اندرو آپتون: ۲۷ سال

کیت بلانشت و اندرو آپتون: ۲۷ سال

کیت بلانشت و اندرو آپتون که نویسنده و کارگردان استرالیایی، در سال ۱۹۹۶ در شهر سیدنی ِ استرالیا با یکدیگر آشنا شدند، زمانی که بلانشت در دانشگاه هنرهای نمایشی مشغول تحصیل بود. آن ها یک سال بعد با یکدیگر ازدواج کردند. این زوج ۴ فرزند دارند.

به گفته ی بلانشت، شادی خانواده ی او از علائق مشترک شان و پنهان نکردن هیچ چیز از یکدیگر نشأت می گیرد.

لیزا کودرو و مایکل استرن: ۲۸ سال

لیزا کودرو و مایکل استرن: ۲۸ سال

لیزا کودرو همسرش مایکل استرن را که در حوزه ی تبلیغات فعالیت دارد، از سال ۱۹۸۷ می شناسد. این زوج در سال ۱۹۹۵ باهم ازدواج کردند و یک فرزند دارند.

جیمی لی کورتیس و کریستوفر گست: ۳۹ سال

جیمی لی کورتیس و کریستوفر گست: ۳۹ سال

همسر جیمی لی کورتیس، کریستوفر گست، بازیگر و آهنگساز است. کورتیس زمانی به گست دل باخت که عکسی از او در فیلم «این اسپینال تپ است» (This Is Spinal Tap) دید. به گفته ی کورتیس او با دیدن عکس گست گفته بود: «من با این مرد ازدواج می کنم.» او پای حرفش ماند و تنها ۵ ماه بعد با گست ازدواج کرد. این زوج ۲ فرزند دارند.

مریل استریپ و دون گامر: ۴۵ سال

مریل استریپ و دون گامر: ۴۵ سال

مریل استریپ در سال ۱۹۷۸ به مشکل بزرگی دچار شد و برای گرفتن کمک به سراغ یکی از دوستان برادرش، دون گامر رفت. استریپ مدتی را با رضایت گامر در خانه ی او زندگی کرد و قصد داشت بعد از بازگشت گامر از سفر، خانه ی او را ترک کند. اما گامر بعد از بازگشت، استریپ را راضی به ماندن کرد. آن ها کمی بعد در همان سال با یکدیگر ازدواج کردند و حالا ۴ فرزند دارند. دون گامر مجسمه ساز است.

به گفته ی استریپ، او همیشه همه ی مشکلات و ترس های خود را با همسرش در میان می گذارد و همین را کلید موفقیت یک رابطه عاطفی می داند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد جواد
محمد جواد
11 ماه قبل

یک نکته در میان همه زوج های خوشبخت بالا مشترک بود
همشون پولدارن