صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : کیفیت خوب چه فیلم هایی این هفته منتشر می شود؟ (هفته سوم شهریور1402)

کیفیت خوب چه فیلم هایی این هفته منتشر می شود؟ (هفته سوم شهریور1402)

Retribution

هفته سوم شهریور 1402 بیشتر شاهد فیلم های ترسناک برای انتشار خواهیم بود.

در این لیست، نگاهی به فیلم هایی داشته باشیم که در هفته سوم شهریور 1402 باید منتظر انتشار کیفیت خوب آن ها باشیم.

در روز 15 سپتامبر، علاقه مندان به فیلم های لیام نیسن می توانند فیلم جدید این بازیگر به نام « Retribution» را ببینید.

این فیلم هم مانند اغلب آثار لیام نیسن در سال های اخیر، حادثه ای است و درباره مردی است که هنگام سوار شدن در خودرو متوجه می شود که مسئله بمب گذاری مطرح شده و او نمی تواند خودرو را متوقف کند.

« Retribution» را نمرود آنتال ساخته و خیلی هم با استقبال گرمی از سوی علاقه مندان به سینما و منتقدان مواجه نشده است. اما برای علاقه مندان به لیام نیسن، امتیازات فیلم ها اهمیتی ندارد و به هر حال، فیلم سرگرم کننده ای برای تماشا خواهد بود.

Final Summer

این هفته برای علاقه مندان به فیلم های ترسناک نیز هفته مناسبی خواهد بود چراکه آن ها می توانند فیلم ترسناک « Final Summer» را تماشا کنند.

این فیلم درباره گروهی از افراد است که در جنگل کمپ می کنند و به زودی معلوم می شود که یک قاتل در آن حوالی حضور دارد.

«آخرین تابستان» حال و هوایی شبیه به سری فیلم های «کشتار با اره برقی در تگزاس» دارد و قاتل نقاب داری را معرفی می کند که قرار است کلی قتل انجام دهد. این فیلم مانند بیشتر فیلم های ترسناک، با بودجه کمی ساخته شده و امیدوار است که بتواند مخاطبینش را بترساند.

Til Death Do Us Part

« Til Death Do Us Part» دیگر فیلم ترسناک – اسلشری است که علاقه مندان به این ژانر می توانند آن را در هفته پیش روی ببینند.

داستان این فیلم کمی عجیب است و درباره عروسی است که باید در شب ازدواج باید با داماد سابق و کلی آدم دیگر مبارزه کند تا بتواند در این شب زنده بماند!

ناگفته پیداست که قرار است این مبارزات خونین باشد و کارگردان هم به خوبی با المان های مورد علاقه طرفداران ژانر اسلشری آشنا بوده چراکه شما می توانید یک اره برقی را هم در دستان عروس ببینید که با آن قرار است دریای خون راه بیندازد!

Til Death Do Us Part

در هفته پیش روی، فیلم « Nandor Fodor and the Talking Mongoose» نیز منتشر خواهد شد و علاقه مندان به سایمون پگ و کریستوفر لوید می توانند یک اثر پر رمز و راز را شاهد باشند.

داستان فیلم درباره یک روانشناس موارد فراطبیعی است که پس از دریافت یک ادعا از اهالی یک خانه مبنی بر صحبت کردن حیوانات به محل اعزام می شود و با اتفاقات مختلفی مواجه می شود.

این فیلم اسرار آمیز – کمدی می تواند لحظات بامزه ای را برای تماشاگران به همراه داشته باشند. دقیقا همان چیزی که از دیدن فیلم های سایمون پگ می خواهیم!

Beneath Us All

آخرین فیلمی هم که در هفته سوم شهریور 1402 منتشر خواهد شد، فیلم ترسناک « Beneath Us All» است.

این فیلم درباره دختر جوانی است که در تولد 18 سالگی اش متوجه چیزی در وجودش می شود که از آن اطلاعی نداشته است.

« Beneath Us All» را آقای هارلی والن کارگردانی کرده است. کارگردانی که چند ده فیلم ترسناک – اسلشری مختلف با بازی و کارگردانی خودش ساخته و این فیلم نیز جدیدترین فیلم ترسناک این کارگردان محسوب می شود. فیلم های آقای والن بسیار کم هزینه هستند و بیشتر به دلیل لوکیشن های محدود و کوچک شناخته می شوند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Malatya Escort