صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : جک جیلنهال بازیگر نقش منفی « زندانیان » خواهد بود + خلاصه داستان

جک جیلنهال بازیگر نقش منفی « زندانیان » خواهد بود + خلاصه داستان

4984798

این درام جنایتکارانه اجتماعی بر اساس فیلم نامه از آرون گازیکوسک ساخته می شود.

موفقیت مالی «پایان نظارت» با بازی گیلنهال در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی طی هفته های قبل، عامل مهمی در انتخاب وی اعلام شده است.

جیک گیلنهال برخلاف نقش مثبت خود در «پایان نظارت»، در درام اجتماعی «زندانیان» در نقش کاراکتر منفی و خبیث قصه ظاهر می شود.

او در «زندانیان» هم مثل «پایان نظارت» در نقش یک مامور پلیس بازی می کند، اما این مامور، آدمی است که از لباس خود برای انجام کارهای خلاف استفاده می کند.

کاراکتر گیلنهال در «زندانیان» لوکی نام دارد که یک افسر تجسس و تحقیق پلیس (و مامور پرونده های مهم) است. این افسر، سد راه شخصیت اصلی قصه کلر داور (با بازی هیو جکمن) می شود.

کلر داور نجاری معمولی در یک شهر کوچک است که دختر شش ساله او به همراه یک دوست قدیمی، توسط عوامل ناشناس ربوده می شود.

تلاش این کاراکتر برای پیدا کردن این دو به جایی نمی رسد و به زودی کلر داور تصمیم می گیرد اجرای قانون را در دست های خود بگیرد.

این اقدام، او را رودرروی بازرس لوکی قرار می دهد که در پشت پرده در کارهای خلاف است و کلر داور احتمال می دهد با آدم رباها هم همکاری داشته باشد.

کارگردانی «زندانیان» را دنیس دیله نوه به عهده دارد که تازه از کارگردانی درام دلهره آور مستقل «یک دشمن» فارغ شده است.

جالب این که جیک گیلنهال یکی از بازیگران اصلی «یک دشمن» هم هست.

این بازیگر در فیلم «پایان نظارت» که سه هفته قبل به نمایش عمومی درآمد، در نقش افسر پلیس جوانی بازی می کند که همراه همکار و دوست صمیمی خود، در نزدیکی مرز مکزیک علیه باندهای مواد مخدر فعالیت می کند.

این درام مستقل و غیر متعارف سینمایی در کمال حیرت تحلیل گران اقتصادی سینما، با فروش ۱۷ میلیون دلاری خود صدرنشین جدال هفتگی گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی شد و فیلم های پرسر و صدایی مثل «قاضی درد» سه بعدی و «مشکل با منحنی» کلینت ایستوود را شکست داد.

فارس

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها