صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : « ترنسفورمرز 4 » متفاوت با قسمت های قبل خواهد بود/ حضور یک خانم در نقش اصلی؟

« ترنسفورمرز 4 » متفاوت با قسمت های قبل خواهد بود/ حضور یک خانم در نقش اصلی؟

13910729000269 PhotoA

«مایکل بی» کارگردان و تهیه‌کننده مجموعه فیلم اکشن و ماجراجویانه «تغییر شکل‌دهندگان» (ترانسفورمرها) صحبت از یک تغییر بنیادی در قسمت چهارم این فیلم می‌کند.

احتمال زیادی وجود دارد که در چهارمین قسمت این مجموعه فیلم پرفروش، یک کاراکتر مونث نقش اصلی قصه را به عهده بگیرد.

این در حالی است که «مایکل بی» یک ماه قبل، احیای قصه قسمت چهارم «تغییر شکل دهندگان» را قاطعانه تکذیب کرد و گفت این قصه، دنباله‌ای بر قسمت سوم خواهد بود.

مایکل بی در یک گفت‌و‌گوی تازه اعلام کرد تحقیق و جست‌و‌جو ‌برای پیدا کردن دو بازیگر اصلی قسمت تازه مجموعه فیلم خود را آغاز کرده است.

وی به طور ضمنی گفت بازیگر زن این قسمت از اهمیت بیشتری برخوردار است و احتمالا بازیگر زن فیلم، مشهورتر از بازیگر مرد فیلم خواهد بود.

تحلیل‌گران سینمایی و رسانه‌های گروهی، این اشارات را این چنین تفسیر کرده‌اند که کاراکتر زن قصه قسمت چهارم، شخصیت اصلی و محوری ماجراهای آن خواهد بود.

کاراکتر زن قصه «تغییر شکل‌دهندگان 4» جوانی است که تازه از دبیرستان فارغ‌التحصیل شده و با جوانی آشنا می‌شود که شیفته اتومبیل‌رانی است و درگیر روبات‌های فضایی می‌‌شوند.

هنوز اطلاع چندانی از کم و کیف قصه قسمت چهارم فیلم در اختیار رسانه‌های گروهی نیست و کمپانی پارامونت، در رابطه با این موضوع سکوت کرده است.

اما اخباری که از داخل استودیو به بیرون درز کرده، حکایت از آن می‌کند که بخش مهمی از قصه فیلم، در کرات دیگر و در دل کهکشان اتفاق می‌افتد.

این در حالی است که در سه قسمت قبلی فیلم، روبات‌های مثبت و منفی فضایی با حضور روی کره زمین به مبارزه با یکدیگر برخواستند.

گفته می‌شود کاراکترهای روبات فضایی و آدم‌های قصه فیلم، همگی کاراکترهای تازه‌‌ای خواهند بود که در سه قسمت قبلی آن حضور نداشته‌اند.

«مایکل بی» این فیلم را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از اهرون کروگر کارگردانی می‌کند. سه قسمت قبلی فیلم در فاصله سال‌های 2007 تا 2011 فروشی دو میلیارد دلاری در سینماهای آمریکا و بقیه کشورهای جهان داشتند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها