صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : « روسای مخوف 2 » ساخته خواهد شد + اطلاعات جدید

« روسای مخوف 2 » ساخته خواهد شد + اطلاعات جدید

13910324000223 PhotoA

قسمت دوم فیلم پرفروش«روسای مخوف» ساخته می‌شود. این کمدی انتقادی اجتماعی را شرکت مستقل فیلم‌سازی نیولاین تهیه خواهد کرد.

جیسن بیتمن بازیگر اصلی قسمت اول فیلم، هم اکنون در حال مذاکره با تهیه‌کنندگان آن برای همکاری دوباره با این پروژه است.

در کنار او، بازیگرانی مثل چارلی دی و جیسن سودیکیس هم در قسمت دوم «روسای مخوف» نقش ‌های قبلی خود از اولین قسمت آن را تکرار خواهند کرد.

هنوز معلوم نیست جمی فوکس بازیگر سیاه پوست و اسکار گرفته سینما هم در دومین قسمت این کمدی اجتماعی بازی خواهد کرد یا خیر.

کاراکتر او از قسمت اول فیلم در قسمت تازه آن هم حضور دارد. ولی این بازیگر هنوز برای بازی در نقش این کاراکتر و همکاری با سازندگان آن ،اعلام آمادگی نکرده است.

مسئولان شرکت فیلم‌سازی نیولاین می‌گویند هفته آینده مذاکره با جمی فوکس را شروع می‌کنند، تا او هم به جمع بقیه بازیگران آن بپیوندد.

نسخه اصلی «روسای مخوف» در سال 2011 اکران عمومی شد و در کمال تعجب تحلیل‌گران اقتصادی سینما با استقبال خوب تماشاگران روبرو شد.

در همان زمان بحث تولید قسمت دوم این فیلم در رسانه‌های گروهی مطرح شد. ولی تهیه‌کنندگان «روسای مخوف» در آن زمان، صحبتی در این رابطه نکردند.

خط اصلی قصه فیلم درباره مردی به نام نیک هندریکس (با بازی جیسن بیتمن) بود که همراه با دو دوست صمیمی و قدیمی خود (دی و سودیکیس) تصمیم می‌گیرند شغل تازه‌ای برای خود دست و پا کنند.

آن‌ها از شغلی که دارند راضی نیستند و آن را کاری خسته‌کننده می‌دانند. یک عامل مهم در این رابطه، کارمندان بی‌دست و پایی است که آن‌ها دارند.

این سه رئیس بخت برگشته برای رهایی از وضعیتی که در آن گرفتار شده‌اند، یک مشاور مخصوص به نام جونز (با بازی جمی فوکس) استخدام می‌کنند.

اما حضور این مشاور، باعث بدتر شدن وضعیت نیک هندریکس و دوستانش می‌شود و مشکلات آن‌ها را بیشتر می‌کند.

مسئولان شرکت فیلم‌سازی نیولاین می‌گویند فیلم‌نامه دومین قسمت «روسای مخوف» آماده شده است. ولی آن‌ها خط اصلی قصه قسمت تازه فیلم را فاش نکرده‌اند.

به احتمال زیاد، کلید فیلم‌برداری «روسای مخوف» اوایل فصل تابستان سال جاری میلادی زده می‌شود.ست گوردون کارگردان قسمت اول فیلم، دومین قسمت آن را هم کارگردانی خواهد کرد.

فارس

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها