صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : یک بازیگر جدید به « سریع و خشمگین 7 » پیوست

یک بازیگر جدید به « سریع و خشمگین 7 » پیوست

2-1-2013917152055

فيلم‌برداري هفتمين قسمت مجموعه فيلم «سريع و آتشي» دوباره در ماه آوريل زده مي‌شود و کرت ‌راسل هم يکي از نقش‌هاي اصلي آن را بازي مي‌کند.

به گزارش مووی مگ به نقل از فارس، مرگ نابهنگام پل والکر باعث توقيف فيلم‌برداي آن شده بود و غيبت اين بازيگر، باعث پيوستن راسل به اين پروژه شده.

کرت ‌راسل در يک گفت‌وگوي تازه اعلام کرد تهيه‌کنندگان فيلم در کمپاني يونيورسال به او گفته‌اند توليد دوباره آن در ماه آوريل يا مه زده خواهد شد.

درباره محل اصلي فيلمبرداي هم اين بازيگر 54 ساله گفت يکي از سه شهر دبي(در امارات متحده عربي)‌، لس‌آنجلس يا آنتاليا به عنوان لوکيش مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

گفته مي شود تا قبل از اين، قرار بود کرت راسل نقش کوتاهي در قسمت تازه فيلم داشته باشد. اما مرک والکر باعث شد تا او حضور قوي تر و پررنگ تري در قصه قسمت تازه داشته باشد.

منابع نزديک به کمپاني مي‌گويند نماهايي که تا به حال از پل والکر گرفته شده، در قسمت هفتم اين مجموعه فيلم مورد بهره‌برداري قرار خواهد گرفت.

آنها مي‌گويند در فيلم‌نامه دوباره نويسي شده «سريع و آتشي 7»، کاراکتر پل والکر بازنشسته شده و از قصه فيلم خارج مي‌شود.

با انجام اين کار، غيبت وي از ادامه ماجراجويي‌هاي کاراکترهاي اصلي قصه اين مجموعه فيلم شکلي قابل توجيه به خود مي‌گيرد و فيلم‌نامه با مشکلي روبرو نمي‌شود.

مرگ نابهنگام پل والکر در آخرين روزهاي پاياني سال گذشته ميلادي، باعث توقف کار فيلم‌برداي هفتمين قسمت مجموعه فيلم موفق و پرفروش «سريع و آتشي» شد. کار فيلم‌برداري اين اکشن ماجراجويانه در حالي متوقف شد که نيمي از صحنه‌هاي آن فيلم‌برداري شده و پل والکر در اکثر صحنه‌هاي آن حضور داشت.

به نوشته سايت اينترنتي ددلاين،‌ کريس مورگان فيلم‌نامه نويس سرشناس سينما کار دوباره نويسي فيلم‌نامه «سريع و آتشي 7» را انجام داده است.

اين فيلم‌نامه در عين حال قرار است اداي احترام ويژه‌اي هم به پل والکر و کاراکتر او در قصه اين مجموعه فيلم به نام برايان اوکانر هم بکند.

به اين ترتيب، بحث توقف کامل توليد مجموعه فيلم «سريع و آتشي» منتفي شده و فقط قسمت هفتم آن با تاخير روي پرده سينماها خواهد رفت.

به دنبال مرگ پل والکر دريک حادثه تصادف، برخي از رسانه‌هاي گروهي نوشتند احتمال زيادي وجود دارد کمپاني يونيورسال توليد قسمت‌هاي بعدي اين مجموعه فيلم را کاملا متوقف کند. به گفته نزديکان کمپاني يونيورسال، مسوولان اين کمپاني تا به حال 150 ميليون دلار صرف توليد قسمت هفتم «سريع و آتشي» کرده‌اند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها