صفحه اصلی > چهره هفته : بیوگرافی Michelle Williams ( میشل ویلیامز )

بیوگرافی Michelle Williams ( میشل ویلیامز )

میشل ویلیامز : Michelle Williams

تاریخ تولد : 9 سپتامبر 1980 در مونتانا ، آمریکا

قد : 163 سانتی متر

مهمترین افتخارات : کاندید دریافت اسکار بهترین بازیگر مکمل زن برای فیلم کوهستان بروبک ، کاندید دریافت جایزه گلدن گلاب بهترین بازیگر مکمل زن برای فیلم کوهستان بروبک ،

معرفی کوتاه

ویلیامز کارش را با مجموعه نهر داوسن در سال 1998 آغاز کرد. او در این مجموعه در یک نقش منفی حضور داشت و نقش  دختری را بازی می کرد که سعی داشت تمام اتفاقات اطرافش را به نحوی که می خواهد تغییر دهد. بعد از این مجموعه ویلیامز در سریالی دیگر به نام دیک حضور پیدا کرد که این مجموعه هم نتوانست او را به عنوان یک بازیگر توانا مطرح کند. بنابراین ویلیامز تصمیم گرفت حضور در فیلمهای مستقل را تجربه کند تا شاید بتوانید از این راه به موفقیتی در هالیوود دست پیدا کند. او بعد از این تصمیم توانست در فیلمهایی نظیر باکستر و قهرمانهای خیالی حضور پیدا کند اما فیلمی که نام او را بر سر زبانها انداخت ، کوهستان بروبک به کارگردانی آنگ لی بود. او در این فیلم نقش زنی را بازی می کرد که شوهرش در کمال ناباوری به جنس موافق گرایش پیدا کرده بود. حضور قدرتمند ویلیامز در این نقش باعث شد وی کاندید دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر مکمل زن شود و البته در جریان همین فیلم بود که با هیث لیجر فقید آشنا شد و زندگی اش را با او آغاز کرد هرچند که دوامی نداشت. از ویلیامز در سال 2010 فیلم جزیره شاتر ( مارتین اسکورسیزی ) به نمایش درآمد.

نکاتی که باید درباره ویلیامز بدانید :

هر وقت اوقات فراغت پیدا کند کتاب می خواند

در سن 15 سالگی به شکل کاملا قانونی خانواده اش را ترک کرد!

یک فیلمنامه به نام چشمک نزن نوشت و آن را فروخت اما هیچ وقت فیلمی از روی آن ساخته نشد 

پدرش یک تاجر بوده است

از زندگی اش با هیث لیجر دختری به نام ماتیلدا دارد، لیجر در سال 2008 دار فانی را وداع گفت

مدتی نیز با اسپایک جونز رابطه داشت.

این جمله را هم گفته : خیلی سخت هست که درباره کاری که می کنی ( بازیگری ) حرف بزنی اما از زندگی شخصی ات صحبت نکنی. من دوست ندارم درباره زندگی شخصی ام صحبت کنم اما تمام زندگی شخصی ام در ذهنم هست و ذهنم هم در کارم!

 

فیلمهای مهم ویلیامز : 

Imaginary Heroes

The Baxter

Brokeback Mountain

The Hottest State

I’m Not There.

Incendiary

Deception

Mammoth

Blue Valentine

Shutter Island

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها