صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : تهیه کننده فیلم « سلام بمبئی » : به دلیل اعتقاداتم مذهبی‌ام از تهیه کنندگی انصراف دادم

تهیه کننده فیلم « سلام بمبئی » : به دلیل اعتقاداتم مذهبی‌ام از تهیه کنندگی انصراف دادم

742660

حسن دادخواه تهیه کننده سنیمای ایران که چندی پیش ساخت فیلم «سلام بمبئی» به کارگردانی قربان محمدپور را بر عهده داشت از ساخت این فیلم انصراف داد.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر ، پیش از این قرار بود در تاریخ 20 دی ماه سال جاری مراحل تولید فیلم سینمایی «سلام بمبئی» به کارگردانی مشترک قربان محمدپور و یک کارگردان هندی در تهران و بمبئی آغاز شود که حسن دادخواه تهیه کننده سینمای ایران به دلیل توهین یکی از بازیگران بالیوودی به ساحت مقدس حضرت زهرا (س) از ساخت این فیلم انصراف داد.

این تهیه کننده سینمای ایران دلایل انصرافش از این پروژه سینمایی را چنین عنوان کرد: چندی پیش در یکی از روزنامه ها خواندم که یکی از بازیگران هندی که در بالیوود فعالیت دارد، به مقدسات مسلمانان و حضرت فاطمه (س) توهین کرده است، صحت و سقم خبر را پیگیری کردم و متوجه شدم که این اتفاق درست بوده است.

وی ادامه داد: بعد از این ماجرا بسیار بر آشفته شدم و قرار بود که 20 دی ماه سال جاری عازم این کشور شوم و پروسه تولید این فیلم آغاز شود اما به دلیل توهین به ساحت مقدس حضرت زهرا (س) و مسلمانان شیعه، دست و به دلم به کار نرفت و از همکاری با این مردمان احساس بدی داشتم.

این تهیه کننده بیان کرد: از همین جا انصراف خود را از ساخت این فیلم سینمایی اعلام می‌کنم و امیدوارم که قربان محمدپور که جزو کارگردانان و فیلمنامه نویسان خوب سینمای ایران است، بتواند با تهیه کننده دیگری این فیلم را جلوی دوربین ببرد. این روزها هم فیلم «آنچه مردان درباره زنان نمی دانند» نخستین همکاری من با این کارگردان فروش میلیاردی داشته و تجربه خوبی در کنار هم داشتیم. انصراف من از ساخت پروژه سینمایی «سلام بمبئی» صرفا به دلیل اعتقادات شخصی و ارادت من به اهل بیت است و واقعا نمی توانستم با مردمانی که به مقدسات من توهین می‌کنند پای میز قرارداد بنشینم و تعامل کنم. من از کودکی زیر پرچم امام حسین (ع) و حضرت زهرا(س) بودم و برایم سخت است با این مردمان که به مقدسات ما توهین می کنند، فیلم بسازم

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها