صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : بردلی کوپر هم کارگردان خواهد شد / رابرت دنیرو مقابل دوربین کوپر می رود

بردلی کوپر هم کارگردان خواهد شد / رابرت دنیرو مقابل دوربین کوپر می رود

2 1 2013826231153

برادلی کوپر هم به جمع کارگردانان سینما می‌پیوندد و درام خانوادگی «ماه عسل با هری» را با بازی رابرت دنیرو کارگردانی می‌کند.

به گزارش مووی مگ به نقل از فارس،خود کوپر هم به عنوان یکی از دو بازیگر اصلی با این فیلم هم کاری خواهد کرد.کمپانی برادران وارنر تهیه کننده فیلم است و رابرت دنیرو نقش مقابل کوپر را در آن بازی خواهد کرد.

در قصه فیلم،کوپر مرد جوانی است که قصد ازدواج با دختر دنیرو را دارد.ولی کاراکتر دنیرو موافق این وصلت نیست.رابطه بین دو کاراکتر دنیرو و کوپر در فیلم،بسیار شبیه رابطه دنیرو و بن استیلر در مجموعه فیلم کمدی «ملاقات والدین» است.تمام هدف دنیرو این است که بتواند این ازدواج را لغو کند و با توسل جستن به انواع و اقسام حیله ها،در امر ازدواج کارشکنی می کند.اما مرگ نابهنگام دختر جوان قبل از مراسم عروسی،اوضاع را کاملا عوض می کند . کاراکتر دنیرو به غم خواری با کاراکتر کوپر می پردازد.برادلی کوپر دل شکسته تصمیم می گیرد بدون همسر مرده خود،به ماه عسلی برود که از قبل تعیین شده و دنیرو در این سفر غم انگیز با او همراه می شود.

فیلم‌نامه «ماه عسل هری» را -که از آن به عنوان یک تراژدی غمگین خانوادگی اسم برده می شود- دان فوگلمن نوشته است.بحث تولید «ماه عسل هری» از سال 2004 مطرح بود و چند بار کارگردان و بازیگران خود را عوض کرد.

آخرین بار قرار بود این فیلم با بازی جک نیکلسن و وینس ون در دو نقش اصلی ساخته شود و پل هگیس کارگردان آن باشد.اما بالا بودن رقم هزینه های تولید،مانع از شروع فیلم برداری آن شد.

برادلی کوپر و رابرت دنیرو قبل از این در درام تحسین شده اجتماعی «کتابچه راهنمای خوش بینی» با یکدیگر هم بازی بوده اند. کوپر در حال حاضر «تک تیرانداز آمریکایی» را روی پرده سینماهای جهان دارد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها