صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : بازیگر معروف انگلیسی با غرق کردن خود در باتلاق خودکشی کرد

بازیگر معروف انگلیسی با غرق کردن خود در باتلاق خودکشی کرد

2 1 2015328135759

جسد بازیگری انگلیسی به نام تروور اسمیت که بیشتر با اسم تئاتری خود به نام تروور هانکوک شناخته شده است و در فیلم هایی شامل کورونیشن استریت و امردیل ایفای نقش کرده بود، در یک مرداب در نزدیکی خانه اش پیدا شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از آخرین نیوز،پلیس پس از کشف جسدش ،به خبرگزاری ها اعلام کرد طبق شواهد،او به دلیل اینکه ماهها با مشکلات روانی شامل افسردگی ، استرس، مشکلات جنسی، و مبهم بودن آینده شغلی اش دست و پنجه نرم می کرد، دست به خود کشی زده است.

یک هفته قبل از اینکه اسمیت خود را به درون باتلاق پرتاب کند، رگ دست خود را در حمام خانه اش بریده بود چرا که به گفته یکی از شاگردانش او در اثر مشکلات عمده بسیاری،درهم شکسته شده بود.

آخرین بازی این بازیگر، همه اطرافیان و دوستانش را متقاعد کرده بود که او به آینده ای روشن امیدوار است در حالی که “اسمیت” در نهایت دست به خود کشی زد.

اسمیت هفته گذشته در خانه اش، در حالی که در خون خود غوطه ور بوده و رگ دست خود را بریده بود ، توسط پلیس کشف شد.

دادگاه چسترفیلد گزارش داد این بازیگر پیغامی به یکی از دانشجویان بازیگری اش فرستاده و در آن گفته بود دیگر نمی تواند ادامه دهد.

او در این پیغام گفته بود: من از تمام دوستانم معذرت خواهی می کنم اما باید بروم

اسمیت از دانشجوی بازیگری اش به نام ” تام لوین” خواسته بود تا به پلیس و مردمی که می خواهند درباره مرگ او بدانند، اطلاع دهد.

اسمیت” به طرز عجیبی ذکر کرده بود خودکشی تاثیر بازیهای او را نیز در آینده بیشتر خواهد کرد.

اسمیت بعد از بریدن رگ دست خود در1 هفته گذشته ،به بیمارستان شهر شفیلد در مرکز انگلیس منتقل شد و تازه مرخص شده بود که خبر مرگ پدرش به او رسید.او چند ساعت بعد، خود را در یک باتلاق عمیق در نزدیکی خانه اش در حالی که جلیقه سنگینی نیز بر تن داشت، پرتاب کرد.

دانشجوی او آقای “لوین” اعلام کرد: این خیلی مشکل است که کسی بتواند بفهمد چه تلاطم احساسی و رنجی را “اسمیت” تجربه کرده بود.او بازیگری قابل بوده و می توانست احساساتش رااز دیگران پنهان کند در حالی که این برایش اصلا خوب نبود.

اسمیت که متولد منچستر انگلیس بود، از سال 1991 بازیگری را آغاز کرده و در یک مدرسه آموزش بازیگری تئاتر نیز آموزش می داد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها