صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : « پاندای کونگ فوکار 3 » موفق به شکست جورج کلونی شد! / گزارش باکس آفیس هفته

« پاندای کونگ فوکار 3 » موفق به شکست جورج کلونی شد! / گزارش باکس آفیس هفته

1991923

فیلم «کونگ فو پاندا ۳» موفق شد تا در دومین هفته نمایشش در برابر فیلم جدید برادران کوئن با بازی جرج کلونی نیز راس جدول فروش را حفظ کند.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر، در حالی که فیلم جدید برادران کوئن با عنوان «درود بر سزار» با بازی جرج کلونی و جمعی از بازیگران صاحب نام از روز جمعه اکران خود را آغاز کرده، این انیمیشن «پاندای کونگ فو کار ۳» است که هنوز بیشترین مخاطب را به خود جذب کرده است. فیلم دیگری که نتوانست در برابر این فیلم قد علم کند «غرور و تعصب و زامبی‌ها» بود.

«پاندای کونگ فو کار ۳» برای دومین هفته متوالی در صدر جدول فروش نشست و ۲۱میلیون دلار دیگر بر فروش ۶۹میلیونی هفته پیش افزود.

این فیلم در چین هم خوب ظاهر شده و ۱۰۰میلیون دلار فروش کرده است.

این در حالی است که «درود بر سزار» ساخته جدید برادران کوئن از محصولات کمپانی یونیورسال که درباره سیستم استودیوهای هالیوود است به عنوان فیلم تازه وارد، ۱۱.۴میلیون دلار فروش کرد و فیلم دوم جدول فروش شد. جاش برولین، چنینگ تیتوم و اسکارلت جوهانسون دیگر بازیگران این فیلم هستند. این فیلم با هزینه ۲۲میلیون دلاری تولید شده است. در هفته افتتاحیه این فیلم ۵۲درصد تماشاگران آن را مردان تشکیل داده بودند و ۶۹درصد تماشاگران آن بالای ۳۵سال سن داشتند.  

در مکان سوم و چهارم نیز دو فیلم مطرح «بازگشته» با بازی لئونارد دی کاپریو با فروش ۷.۱میلیون دلار و «جنگ ستارگان: نیرو بیدار می‌شود» با فروش ۶.۹میلیون دلار جای داشتند. فیلم ایناریتو مجموع فروشش در آمریکا را به ۱۴۷.۹میلیون دلار رساند و «جنگ ستارگان» ۹۰۶میلیون دلار در آمریکای شمالی فروش کرده است.

فیلم «غرور و تعصب و زامبی‌ها» فیلمی ترکیبی از رمان جین آستن و «واکینگ دد» نیز با فروش ۵.۲میلیون دلار در ۲۹۳۱سالن سینما پنجمین فیلم جدول فروش شد. بیشتر تماشاگران این فیلم را زنان تشکیل دادند که ۵۸درصد را دربرگرفته است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها