صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : بازگشت نومی رپاس به سینما با « پرومتئوس 2 »

بازگشت نومی رپاس به سینما با « پرومتئوس 2 »

image 13950401873 prometheus noomi rapace

در حالی که پیش از این گفته شده بود شخصیت اصلی «پرومتئوس» در دنباله جدید «بیگانه» ریدلی اسکات حضور نخواهد داشت، اما نومی رپاس بازیگر 36 ساله سوئدی به تازگی سر صحنه فیلمبرداری پروژه جدید اسکات در استرالیا دیده شده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، رپاس که در «پرومتئوس» در نقش دکتر الیزابت شاو باستان‌شناس ظاهر شده بود، در جدیدترین پروژه سینمایی اسکات با عنوان «بیگانه: کاوننت» در کنار بازیگرانی همچون کاترین واترستن، دمیام بیچیر، دنی مک‌براید و مایکل فاسبندر جلوی دوربین می‌رود.

ایندیپندنت گزارش داده برخلاف ادعاهای قبلی اسکات مبنی‌بر حذف نقش شخصیت اصلی فیلم علمی‌-تخیلی «پرومتئوس»، نومی رپاس سر صحنه فیلمبرداری «بیگانه: کاوننت» دیده شده است. بعد از «پرومتئوس» که در سال 2012 روی پرده رفت، این فیلم دومین پیش‌درآمد سری فیلم‌های «بیگانه» به شمار می‌رود و در ادامه ماجراهای «پرومتئوس» روایت می‌شود.

هرچند این‌بار، کاترین واترستن ستاره فیلم «فساد ذاتی» پل تامس اندرسن بازی در نقش قهرمان اصلی فیلم اسکات را برعهده دارد؛ شخصیتی که مخاطبان فیلم‌های علمی-خیلی اسکات را حسابی غافلگیر خواهد کرد.

در خلاصه داستان فیلم آمده: «ریدلی اسکات با «بیگانه: کاوننت» به جهانی که در «بیگانه» خلق کرده بود بازمی‌گردد. این پروژه دومین فصل از پیش‌درآمد سری فیلم‌های «بیگانه» است که با نمایش «پرومتئوس» آغاز شده و در قالب سه‌گانه‌ای سینمایی روی پرده خواهد رفت و مستقیما در پیوند با ماجراهای فیلم اصلی «بیگانه» اسکات است که در سال 1979 به نمایش درآمد

در ادامه نیز، به جزییات خط اصلی داستان اشاره شده: «خدمه سفینه فضایی «کاوننت» که عازم سیاره‌ای دوردست در دورافتاده‌ترین بخش کهکشان شده‌اند، متوجه می‌شوند سیاره‌ای که آن را بهشتی ناشناخته می‌پنداشتند، در حقیقت دنیایی تاریک و خطرناک است که دیوید ربات انسان‌نما (با بازی فاسبندر) تنها ساکن آن سیاره و تنها بازمانده سفینه محکوم به فنای «پرومتئوس» است

طبق برنامه‌ریزی‌ها، «بیگانه: کاوننت» (Alien: Covenant) از 14 اوت 2017 (13 مرداد 96) توسط استودیوی «فاکس قرن بیستم» در سینماهای سراسر امریکای شمالی روی پرده می‌رود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها