صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : مصطفی کیایی : اگر من سفارش تیزر به شبکه‌های ماهواره‌ای دادم،حاضرم دائم ممنوع الکار شوم!

مصطفی کیایی : اگر من سفارش تیزر به شبکه‌های ماهواره‌ای دادم،حاضرم دائم ممنوع الکار شوم!

72437 173

تهیه‌کننده‌ «بارکد» گفت: هیچ سفارش تیزری به شبکه‌های ماهواره‌ای ندادم و فروش فیلمم آنقدر بالاست که هیچ نیازی به تبلیغات این شبکه‌ها نیست.

به گزارش مووی مگ به نقل از باشگاه خبرنگاران، مصطفی کیایی کارگردان و تهیه‌کننده سینما در خصوص قرار گرفتن در لیست تهیه‌کننده‌های ممنوع‌الکار گفت: من هم از رسانه‌ها شنیدم اما برای من جای سوال است چون من هیچ سفارش تیزری به شبکه‌های ماهواره‌ای ندادم و فروش فیلمم آنقدر بالاست که هیچ نیازی به تبلیغات این شبکه‌ها نیست.

وی در ادامه عنوان کرد: این کار منع قانونی دارد و من به همین دلیل هیچ وقت سفارش تیزر ندادم. آنها بدون اجازه یک هفته رایگان با پخش یک تیزر بی‌کیفیت فیلم مرا در شبکه‌های ماهواره‌ای تبلیغ کردند. من حتی به رسانه‌ ملی هم نامه دادم و رسما اعلام کردم که نه پولی بابت پخش تیزر دادم و نه سفارش.

کیایی تصریح کرد: اگر مدرکی وجود دارد که من سفارش تیزر به شبکه‌های ماهواره‌ای دادم حاضرم به مدت دائم ممنوع الکار شوم. اما چیزی که اتفاق افتاد این است که من خودم به این موضوع اعتراض کردم و راضی نبودم که تیزر «بارکد» پخش شود. وقتی فروش فیلم «بارکد» روی 7 میلیارد بود این اتفاق افتاد و این تیزر برعکس اثر منفی روی تبلیغ فیلم من می‌گذاشت.

کارگردان «بارکد» اظهار داشت: من مطمئن هستم هم خودم و هم همکارانم هیچ سفارشی نداده‌ایم. حداقل در مورد خودم مطمئنم که هیچ ارتباطی به شبکه‌های ماهواره‌ای نداشتم. وقتی یک شبکه ماهواره‌ای بدون اجازه تیزر فیلمی را پخش می‌کند باید به کجا شکایت کرد؟ من به طور قطع این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

کیایی در پایان در خصوص فیلم جدیدش که قرار است در شبکه نمایش خانگی ساخته شود، گفت: مجموعه «هم‌گناه»در شبکه نمایش خانگی ساخته خواهد شد که به تازگی مجوزهایش صادر شده ولی هنوز با هیچ بازیگری وارد مذاکره نشده‌ایم.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها