صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : واقعیاتی عجیب و باورنکردنی درباره زندگی هیو جکمن و همسرش

واقعیاتی عجیب و باورنکردنی درباره زندگی هیو جکمن و همسرش

1670047ca20f624d36e1c407ec53e592 w700

شاید در حال حاضر هیچ بازیگر استرالیایی به اندازه هیو جکمن در هالیوود شهرت و اعتبار نداشته باشد حتی راسل کرو و نیکول کیدمن. وی علاوه بر این که فیزیک بدنی فوق العاده ای داشته و در فیلم های اکشن، علاوه بر فیلم های دیگر، نقش های مختلفی را بازی کرده است، در حوزه ی خوانندگی و رقص نیز تبحر خاصی داشته و  برای بازی در نقش پیتر آلن در تئاتر موزیکال «پسری از اُز» (The Boy From Oz) توانست جایزه تونی را با خود به خانه ببرد. علاوه بر رزومه ی کاری بی نظیر و درجه یک، اما ازدواج او با دیگر بازیگر سرشناس استرالیایی، دبورا لی فورنس، نیز در نوع خود جالب و بی نظیر بوده است. در ادامه می خواهیم به شما بگوییم که به چه دلایلی رابطه ی این دو معمولی نیست و به طور خاص با استانداردهای هالیوود مطابقت ندارد.

۱-زمانی که او و همسرش با هم آشنا شدند فورنس ستاره بود نه جکمن

جکمن و فورنس ابتدا در سال ۱۹۹۵ در پشت صحنه سریال تلویزیونی استرالیایی «کورِلی» (Correlli) با هم آشنا شدند. این اولین حضور قابل توجه جکمن در سینما و تلویزیون پس از فارغ التحصیل شدن از آکادمی هنرهای نمایش دانشگاه پرث بود اما فورنس تا آن زمان تجربه بازی در بیش از ۲۰ فیلم را داشت. در این سریال، فورنس نقش لوییزا کورلی، روانشناس زندان را بازی می کرد و جکمن نیز در نقش کوین جونز، یک زندانی با بدنی پر از تتو ظاهر شد که در طول دوران بازداشت خود توسط پلیس صدمه مغزی دیده بود.

این سریال تنها یک فصل ادامه داشت اما زندگی این دو را برای همیشه تغییر داد. هیو جکمن در سال ۲۰۱۶ در مصاحبه ای گفت که از این که قبل از رسیدن به شهرت با همسرش آشنا شده خدا را شکر می کند زیرا “هر چه که در زندگی کاری من در روی صحنه یا خارج از آن رخ می دهد نتیجه ی کار دو نفره ماست”.

۲- آن ها اولین بار در سریال به هم ابراز علاقه کردند

correlli 300dpi w700

اگر چه جکمن در ابتدا ظاهر جذابی نداشت اما از همان اول تهیه کنندگان متوجه شدند که این دو با هم خواهند خورد به همین دلیل آن ها را در نقش مقابل وارد یک رابطه ی رمانتیک کردند. جکمن در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۵ گفت که در ابتدا از بازی در مقابل فورنس می ترسیده است زیرا “او یک ستاره بزرگ بود”.

وی در مورد صحنه ای که در سریال «کورلی» در داخل ماشین داشتند چنین می گوید:” من روی صندلی عقب نشستم و گفتم سلام، او کمربند ایمنی اش را باز کرد و پس که رویش را به سمت من برگرداند، دستش را به سمتم دراز کرد و انگار داشت می گفت سلام من دبورا لی هستم. او عینک آفتابی اش را برداشت و من از این کارش خوشم آمد. از همان اول هم فریبنده بود ولی وقتی که عینکش را برداشت دیگر فوق العاده شده بود. از آن به بعد ما دوستان خوبی شدیم”.

۳- مدت زمان نسبتاً زیادی طول کشید تا این دو به هم ابراز علاقه کردند

1866885 600 w700

اگر چه جکمن از همان ابتدا شیفته ی فورنس شده بود اما تردید باعث می شد که در پیشقدم شدن درنگ کند. وی در این باره چنین گفته است:” چنان از این موضوع پریشان شده بودم که حدود یک هفته با او حرف نزدم. وقتی که فهمیدم یک هفته است با او حرف نزده ام به خودم گفتم برو جلو احمق نباش”. او موضوع را به همان شکل سنتی پیش برد: با یک مهمانی شام کلیشه ای.

جکمن در این باره چنین گفته است:” او و ۲۰ نفر دیگر را دعوت کرده بودم و او گفت: موضوع چیه؟ از من بدت میاد؟ دیگه با من حرف نمی زنی. چه کار بدی ازم سر زده؟”. با کمی شجاعت بی پروایانه، جکمن در نهایت راز دلش را فاش کرد و به همسر آینده اش چنین گفت:” ببین، من عاشقت هستم ولی این فکر رو از سرم بیرون می کنم. و او گفت: اوه، واقعا؟ با خودم گفتم اوضاع بد شد. او در ادامه گفت: من هم از تو خوشم میاد. و من با خودم گفت: اوه،عالیه. ماجرا همین بود”.

۴- فورنس ۱۳ سال از جکمن بزرگ تر است

1aad8aad27c157c6 hugh w700

در هالیوود اگر مردی حتی چند دهه از همسرش هم بزرگ تر باشد کسی زیاد تعجب نمی کند؛ برای مثال همسر جورج کلونی، اَمل کلونی، ۱۷ سال از او کوچک تر است. اما اکنون جکمن ۴۸ ساله و فورنس ۶۱ ساله است و زمانی که این دو  با هم ازدواج کردند جکمن ۲۶ و فورنس ۳۹ سال سن داشت و این موضوع کمی با کلیشه های هالیوودی تطابق ندارد.

۵- آن ها باید با سندروم خشم در اثر بی اعتنایی کنار بیایند

1aad8aad27c157c6 hugh w700

اگر چه فورنس در زمان آشنایی با جکمن بسیار از او مشهورتر بود اما خیلی زود شهرت او در مقابل شوهرش رنگ باخت به خصوص در ایالات متحده زیرا فورنس در این کشور، برخلاف کشور خودش هیچ شهرتی ندارد. جکمن گفته که همسرش از این موضوع به شدت ناراحت است و خود نیز دیده که بسیاری سعی داشته اند او را به به حاشیه برانند. فورنس نیز در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۱ این ادعاهای خود را تایید کرده و گفته که بسیاری از مواقع طرفداران جکمن او را نادیده می گیرند.

۶- شایعات در مورد همجنسگرا بودن جکمن تمامی ندارد

Celebrities Hugh Jackman Wallpaper x 29811294 w700

اگر چه بیش از دو دهه از ازدواج جکمن و فورنس می گذرد اما همواره شایعاتی در مورد تمایلات جنسیتی جکمن به گوش می رسد. در واقع این شایعات در سالیان اخیر بارها و بارها مطرح شده و هر بار این زن و شوهر مجبور شده اند آن را با شدت تمام رد کنند. جکمن نیز بارها نارضایتی و خشم خود را از این شایعات ابراز کرده و گفته که این صحبت ها علیرغم این که هیچ پایه و اساسی ندارند اما به زندگی شخصی او لطمه زده اند. فورنس نیز گفته است که این شایعات در مورد همسرش واقعیت نداشته و کسانی که این شایعات را پخش می کنند قصد توهین به جکمن را دارند. جکمن نیز گفته که به این صحبت ها اعتنایی نداشته و تنها آن چه که واقعیت ماجرا بوده و خود از آن آگاه است برایش اهمیت دارد.

۷- جکمن گاهی در خانه لباس های وولورین را به تن می کند

1489072977 delish wolverine hugh jackman w700 2

اگر چه مشخص نیست که جکمن در این مورد شوخی کرده یا نه اما گفته که گاهی اوقات به خاطر خواست همسرش لباس های وولورین را به تن می کند حتی در رختخواب. وی بارها گفته که همسرش از شخصیت های شرور و سرسخت خوشش می آید. جکمن در مصاحبه ای با روزنامه تلگراف در سال ۲۰۱۳ چنین گفته است:” من زمانی با او آشنا شدم که در حال بازی در یک سریال درام در یک زندان بودم با بدنی پر از خالکوبی، موهایی خلافکارانه و لباس های ورزشی و با همان شرایط او عاشق من شد. پس باید بگویم که هر وقت من لباس های وولورین را به تن می کنم او هیجان زده می شود”. جکمن گفته که همسرش از دیگر نقش های منفی یا خشن و سرسختش مانند نقش بلک بیرد در فیلم «پَن» (Pan) نیز خوشش می آمده است.

۸- یک نفر برای مدتی آن ها را تعقیب می کرد

1411611268204 wps 35 NEW YORK NY SEPTEMBER 04 w700

متاسفانه بسیاری از سلبریتی ها با مشکلی بزرگ به نام طرفداران عقده ای و دردسرساز مواجه می شوند اما تعداد بسیار کمی اتفاق وحشتناکی که در این زمینه برای فورنس و جکمن افتاده را تجربه می کنند. به گفته ی روزنامه ی نیویورک پست، در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ یکی از طرفداران جکمن به نام کاترین ثورستون همواره او را تعقیب می کرد. در یکی از این موارد ثورستون وارد باشگاه ورزشی که جکمن در حال ورزش در آن است می شود و با بیرون کشیدن یک تیغ به او می گوید که وی عاشق جکمن است و او نیز باید با وی ازدواج کند. جکمن می گوید این اتفاق ترسناک بوده و تنها نگرانی وی خانواده اش است. این زن بعدها به ۶ ماه زندان، ۵ سال آزادی مشروط و ۸ سال دور ماندن از جکمن محکوم می شود.

۹- همسرش او را از همکاری به هر نحوی با آنجلینا جولی بازداشته است

hugh jackman 1 w700

شاید این یکی کمی خنده دار باشد اما فورنس در سال ۲۰۱۵ در مصاحبه ای در استرالیا در مورد یکی از قوانینی که در رابطه ی او و جکمن وجود دارد چنین گفت:” من به وکیل برنامه های او گفته ام که اجازه ندارد با آنجلینا کار کند. من مطمئنم که او زن بسیار خوبی است و از کاری که می کند لذت می برد و در زمینه ی آگاهی از فرزندخواندگی کارهای زیادی کرده است”. البته او بلافاصله اعلام کرد که در مورد حرفی که چند دقیقه قبل زده شوخی کرده است اما با توجه به اتفاقاتی که در سال های گذشته در زندگی شخصی آنجلینا جولی گذشته نمی توان فورنس را به خاطر حد گذاری برای شوهرش حتی به صورت شوخی نیز سرزنش کرد. جکمن نیز در مصاحبه ای وقتی از او در مورد این سخنان شوخی همسرش سوال شد چنین گفت:” تا زمانی که او نیز با برد پیت کار نکند، مشکلی با این موضوع ندارم”.

۱۰- آن ها برای بچه دار شدن تلاش زیادی کرده اند

75e66303bc2f8d6da8c04a0ace36e6c8 w700

جکمن و فورنس از این که یک پسر و دختر به نام های اسکار و آوا را به فرزندی قبول کرده اند خوشحال هستند اما مسیر آن ها برای پدر و مادر شدن مسیر آسانی نبوده است و آن ها هر بار که سعی کرده اند بچه دار شوند با شکست مواجه شده اند. وی گفته که علیرغم تمامی تلاش ها و معالجات نتوانسته اند فرزند بیولوژِیکی خود را داشته باشند و این برایشان بسیار سخت بوده است. آن ها ابتدا قصد داشتند دستکم دو بچه از خودشان داشته و سپس تعدادی دیگر را نیز به فرزندخواندگی قبول کنند. اما وقتی در بچه دار شدند شکست خوردند سعی کردند که این خلاء را با فرزندخواندگی پر نمایند. وی گفته که این امر سرنوشت او و همسرش بوده و به محض این که پسر و دختری را به فرزند خواندگی پذیرفته، نگرانی و اضطراب آن ها از بین رفته است. وی اسکار و آوا را فرزند واقعی و نه فرزند خوانده می داند.

۱۱- آن ها در هنگام تولد پسرخوانده شان حضور داشتند

HughfamilycharitablevisitpdEwX fkB rx w700

جکمن در مصاحبه با اپرا وینفری در سال ۲۰۰۶ افشا کرد که وی در هنگام به دنیا آمدن پسر خوانده اش، اسکار، حضور داشته است. وی در این باره چنین گفته است:” ما هنگام تولد آنجا بودیم و مادر بچه را خیلی خوب می شناختیم. در طول زایمان من و دب دست در دست هم بودیم. سپس به او [مادر بچه] گفتم:اشکالی نداره که من هم حضور داشته باشم؟ مادرش گفت: نه، هر جور راحتی. می تونی بمونی. او زن خجالتی بود اما آن موقع به او مسکن تزریق شده بود. تجربه ی فوق العاده ای بود”.

۱۲- این دو بیش از ۲۱ سال است که با هم زندگی می کنند

159449191 w700

اگر چه همواره شایعات بسیاری در مورد زندگی این دو وجود داشته اما جکمن و فورنس اکنون بیش از دو دهه است که با هم زندگی می کنند که ازدواج آن ها را به یکی از بادوام ترین ازدواج های هالیوود تبدیل کرده است. جکمن دلیل پایدار ماندن زندگی شان را در این موضوع می داند که او در هنگام ازدواج بازیگر معروفی نبوده است. فورنس در این باره چنین می گوید:” شوهرم بهترین دوست من است. همیشه گفته ام. من تنها فرزند خانواده ام بودم پس ازدواج برای من شبیه این است که دوستی شب در خانه ام بماند تا فردا صبح هم بتوانم با او بازی کنم، به نظرم این فوق العاده است. عاشق این وضع هستم”.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها