صفحه اصلی > زرین سینمایی هفته : از عدم پرداخت کمک های دریافتی به زلزله زدگان کرمانشاه توسط سلبریتی ها تا آزار جنسی بازیگر مشهور هالیوود! / زرین سینمایی هفته ( شماره 173)

از عدم پرداخت کمک های دریافتی به زلزله زدگان کرمانشاه توسط سلبریتی ها تا آزار جنسی بازیگر مشهور هالیوود! / زرین سینمایی هفته ( شماره 173)

65057 211001112

 

68466در هفته ای که هیچ لوح زرین بگیری نداشتیم و کم کم داره این مسئله ما رو نگران می کنه، خبر رسید که حساب بانکی 4 سلبریتی بسته شده و اخیراً هم نماینده مردم سر پل ذهاب طی مصاحبه ای گفته که یک خانم سلبریتی رفته کرمانشاه 5 میلیارد جمع کرده اما گفته که 2.5 میلیارد هزینه برای این شهر انجام داده که با بررسی های ما مشخص شده فقط 750 میلیون خرج کرده و بقیه ظاهراً رفته به جیب مبارک!

اینکه تاکنون اسم این افراد منتشر نشده و فقط از آخری با نام ” ک ” استفاده شده ( ما فکر می کنیم که شاید تامی لی جونز در « مردان سیاه پوش » باشد! ) ، ما رو از اینکه تمشک زرین مون رو مستقیماً تقدیم این افراد کنیم باز می داره اما بهرحال نمیشه که تمشک زرین به این آدمهای ناشناس نداد که!

از این جهت، به دلیل آنچه که « پول گرفتن و به جیب زدن سلبریتی جماعت » می نامیم، تمشک زرینی را به آن عزیزانی که واقعاً چنین کاری کرده اند تقدیم می کنیم و امیدواریم که به جای آوردن کلمه به جای نام، نامشان را در روزهای آتی شاهد باشیم که دوباره خودم شخصاً یه تمشک زرین دیگه براشون اینجا کنار بزارم! آخه خدا رو خوش میاد؟

 13950607141619687849887412332

68466در روزهای گذشته بازیگر قدیمی سینما، ناصر ملک مطیعی ، از میان ما رفت و تمام سرزمین یکپارچه در غم و اندوه فرو رفت. اما ملت همچنان در غم از دست دادن ناصر خان بود که به یکباره خبر رسید، کسانی به منزل دختر ایشان برای تسلیت رفتند و خب این خیلی بد نبود، اما زمانی که از منزل خارج شدند کاشف به عمل اومد که جایزه « سپاس » مرحوم ملک مطیعی به سرقت رفته و سر جای خودش نیست! در واقع آمدند و دزدیدند و بردند!

آخه آدم چی بگه! دیگه بعضی مواقع کلام واقعاً باز می ماند! یک بازیگر سرشناس از دنیا رفته و کلی آدم عزادار هستن و وضعیت روحی خوبی ندارن، بعد شما بلند شدی رفتی اونجا جایزه مرحوم رو کش رفتی با خودت بردی آقای دزد بی معرفت؟! والا آدم گاهاً نمی دونه اصلا چی بنویسه اینجا!

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که « دزدی از داشته های مرحوم » می نامیم، تمشک زرینی را به دزد بی معرفت تقدیم می کنیم که انصافاً آبروی هرچی آدمیزاده برده و معلوم نیست چطوری باید ازش یاد کرد! دیگه آخه جایزه سپاس مرحوم ملک مطیعی!؟

 2919022222

68466این وسط یک تمشک زرین هم باید به صدا و سیما بدهیم که خبر درگذشت ناصر ملک مطیعی رو منتشر کرد با اینکه قبلاً انواع و اقسام سنگ اندازی ها رو انجام داده بود تا تصویر ایشون پخش نشه.

مرحوم ملک مطیعی پیش از درگذشت، در دو برنامه صدا و سیما حاضر شد اما اولی به هنگام پخش یکدفعه ای جاده خاکی زد و حیات وحش پخش کرد و زیرنویس شد که به دلیل مشکلات فنی برنامه پریده! و برنامه دوم هم که « دورهمی » بود که اصلاً معلوم نشد چی شد و کی به کی شد! فقط خبر رسید که مقامات بالا مستقیماً گفتن پخش نکن و تمام. اما حالا با درگذشت مرحوم، قشنگ یه خبر کامل درباره اش پخش شد که همچین حالمون رو گرفت!

از این رو ، به دلیل آنچه که « خبرش را پس از درگذشت بگو! » می نامیم، تمشک زرینی را به صدا و سیما تقدیم می کنیم که تا زمان زنده بودن افراد قشنگ هرکاری از دستش بر میاد انجام میده تا صدا و تصویرشون پخش نشه اما همچین که به دیار باقی شتافتند، هم تصویر و هم صداش مجاز میشه و پخش میشه. والا به خدا این تصمیمات نتیجه مثبت که نداره هیچی، مردم رو دلزده می کنه.

 6665249 19432344

68466در هفته ای که گذشت، خبر رسید که رئیس جمهور یک افطاری ترتیب داده و از هنرمندان درخواست کرده که به این مراسم بیان که عده ای گفتن می آییم و عده ای هم گفتن نمی آییم… الان هم که دارم این رو می نویسم اون عده ای که میگن می آییم دارن میزنن تو سر اون عده ای که گفتند نمی آییم! بهرحال ما این وسط کاری به این موارد نداریم اما بخش تمشک بگیر قضیه جای دیگر هست! این وسط آزاده نامداری اومده به اون دسته از هنرمندانی که گفته اند ” نمی آییم ” پیام نوشته و گفته این رفتارهای عوام فریبانه سطحی رو بزارید کنار تا خستگی رو دوش دولتمردان نباشه و اینا.

آقا ما هی می خواهیم فراموش کنیم هی شما نمی گذارید! هی ما می خواهیم بگوییم جاده خاکی نزنید و به یه سری مسائل دیگه رو ورود کنید که اون قبلیه رو بشوره ببره توجه نمی کنید! به خدا ما خودمون پیشگام بودیم برای اینکه بی خیال قضایا بشیم اما خودتون نمی زارید آخرش!

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که «  گذرت از قزوین که گذشت، فراتر از سنگ پای باش! » می نامیم، تمشک زرینی را به سرکار خانم نامداری تقدیم می کنیم که از لفظ « عوام فریبانه » استفاده کردند و ما اینجا معتقدیم که ایشان یکی از صادق ترین مجریان این مرز و بوم هستند که البته دنیا باهاشون سر ناسازگاری ندارد! دیگه قضیه رو خیلی باز نمی کنیم و همینجا می بندیمش!

 morgan freeman00

68466آخرین تمشک زرین هفته را هم تقدیم استاد مورگان فریمن می کنیم که اخیرا هشت زن مصاحبه کرده اند و گفته اند که او مرتکب آزار جنسی شده و فریمن هم تلویحاً آن را تایید کرده ام گفته که آزار جنسی نبوده بلکه تحسینی بوده که به اشتباه برداشت شده!

به قول عزیزی، دیگه توی این دوره و زمانه نباید خیلی انتظار غافلگیر شدن رو داشت و هرچیزی ممکنه. حالا فردا یکدفعه ای خبر میرسه که چند نفر دیگه از کلینت ایستوود و کریستوفر نولان هم بابت آزار جنسی شکایت کردن و شایعاتی هم درباره آزار جنسی توسط دنیل دی لوئیس وجود داره که هنوز اثبات نشده!

بهرحال، ما به دلیل آنچه که « آزار جنسی توسط بازیگری که انتظارش را نداشتیم » می نامیم، تمشک زرینی را به مورگان خان فریمن تقدیم می کنیم که حالا همون مسیری رو داره طی میکنه که برای کوین اسپیسی هموار کرده بودن. امیدواریم که بهرحال دیگه توی این زمینه خاص کمتر سورپرایز بشیم.

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های ” لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر”  سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم! 

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت ” مووی مگ ” به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به خانواده بزرگ جامعه مجازی مووی مگ بپیوندید

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Quentin tarantino
Quentin tarantino
5 ماه قبل

تهش معلوم شد حسن روحانی چه اعجوبه آیه که الان براش ماله میکشید!
اگه جرات. دارید این کامنت رو منتشر کنید.