صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : کنایه صادق زیباکلام به تحریم کنندگان افطار روحانی / اگر دعوت کننده مقام دیگری بود جرئت نیامدن داشتید!؟

کنایه صادق زیباکلام به تحریم کنندگان افطار روحانی / اگر دعوت کننده مقام دیگری بود جرئت نیامدن داشتید!؟

image 13970310781 pi0t 05 31 03.52

صادق زیباکلام استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران از برخی هنرمندان به دلیل تحریم مراسم افطاری رئیس جمهور انتقاد کرد. او از این هنرمندان می‌پرسد آیا اگر یکی از نهادهای انتصابی آنها را به افطار دعوت می‌کرد آنها جراتش را داشتند بدین شکل اعلام کنند که ما نمی‌آییم؟

این استاد دانشگاه درباره تحریم مراسم افطاری رئیس جمهور توسط برخی هنرمندان به انصاف نیوز گفت: «اگر این سلبریتی‌ها را یکی از مقامات دیگر کشور دعوت کرده بود، آیا جرات می‌کردند، جسارت و شهامتش را داشتند که به آن نهاد بگویند «نه ما نمی‌آییم» و نه گفتنشان و نیامدنشان را هم به این صورت اعلام کنند؟»

او همچنین افزود: «دیگر همه می‌دانند که دیوار ریاست جمهوری خیلی کوتاه است ولی آیا به نهادهای انتصابی هم می‌توانند با این جسارت و شهامت و افتخار نه بگویند؟ و نه خود را علنی کنند؟»

زیباکلام در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه برخی جریانات در تلاش هستند که دولت را ناکارآمد نشان دهند و تا حدودی نیز موفق بوده‌اند، آیا فکر می‌کنید که سلبریتی‌ها اساسا متوجه تحرکات این جریانات نیستند و یا هستند و به عمد این موضوع را نادیده می‌گیرند؟ گفت: «متوجهش هستند، منتهی جرات نمی‌کنند که انتقادشان را متوجه بخش‌های دیگر بکنند

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها