صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : ساخت دنباله های مستقل فیلم « جنگ ستارگان » متوقف شد

ساخت دنباله های مستقل فیلم « جنگ ستارگان » متوقف شد

SOLO ew h22332an tall

استودیو دیزنی و لوکاس فیلم تصمیم گرفته‌اند ساخت دنباله‌های مستقل (اسپین‌آف) «جنگ ستارگان» را تا اطلاع ثانوی متوقف کنند و روی دنباله‌های اصلی این اپرای فضایی متمرکز شوند. اگرچه کسب 340 میلیون دلار درآمد برای فیلم «سولو: داستانی از جنگ ستارگان» بعد از چهار هفته اکران در سینماها شکست محسوب نمی‌شود اما برای محصولی  متعلق به جهان سینمایی «جنگ ستارگان» نتیجه‌ای نگران‌کننده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، اولین فیلم سه‌گانه «سولو» آنچنان که باید و شاید با استقبال هواداران و منتقدان روبرو نشد و همین موضوع به فروش متوسط محصول جدید دیزنی در گیشه منجر شد. به همین دلیل، تهیه‌کنندگان دنباله‌های «داستانی از جنگ ستارگان» فعلا تصمیم به توقف تولید این پروژه‌های مستقل گرفته‌اند که خط داستانی هر کدام با اقتباس از داستان اصلی و شخصیت‌های محوری جهان «جنگ ستارگان» روایت می‌شود.

نشریه سینمایی «کلایدر» به نقل از منابع آگاه گزارش داده تهیه و تولید کلیه فیلم‌های اسپین‌آف (دنباله‌های مستقل) این مجموعه سینمایی تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده است. دست‌اندرکاران فیلم «اوبی-ون» که در تدارک ساخت این پروژه سینمایی بودند فعلا با دستور توقف کار مواجه شده‌اند.

علاوه بر این، نشریه کلایدر ادعا کرده تمرکز استودیو دیزنی و لوکاس فیلم فعلا روی تهیه و تولید اپیزود نهم «جنگ ستارگان» تمرکز کرده‌اند و همین‌طور، سه‌گانه جدیدی که به عنوان دنباله آن تولید خواهد شد.

شخصیت «هان سولو» که اولین بار با اجرای هریسون فورد در سه‌گانه اوریجینال جورج لوکاس در میان هواداران این اپرای فضایی شهرت یافت، اطمینان‌بخش‌ترین انتخاب ممکن برای تهیه‌کنندگان مجموعه دنباله‌های «داستانی از جنگ ستارگان» بود. با در نظر گرفتن فروش متوسط اولین فیلم «سولو» و استقبال نه چندان گرم مخاطبان از این فیلم، طبیعی است که تهیه‌کنندگان دیزنی/ لوکاس فیلم نگران سرنوشت پروژه‌های آینده این مجموعه باشند. قرار بود دیگر شخصیت‌های این جهان داستانی از جمله اوبی-ون/ بوبا فت هم دستمایه ساخت دنباله‌های مستقل یا همان فیلم اسپین‌آف قرار بگیرند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها