صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : واکنش مجری مشهور آمریکایی به توییت رئیس جمهور آمریکا

واکنش مجری مشهور آمریکایی به توییت رئیس جمهور آمریکا

image 13970405772 876756789908125

 

مجری سرشناس برنامه شبانه «تونایت شو» که از شبکه ان بی سی روی آنتن می‌رود در پاسخ به رشته توییت‌های اخیر رییس جمهور امریکا رو به دوربین تلویزیون این پرسش را مطرح کرد که آیا دونالد ترامپ نباید مشغول رسیدگی به امور مهم‌تری در مملکت‌داری باشد تا آن‌که مدام در توییتر به دنبال واکنش نشان دادن به این و آن باشد. جیمی فالون در مونولوگ تاک‌شوی شبانه‌اش توضیح داد تصمیم گرفته به اسم ترامپ به یک گروه حامی مهاجران کمک خیریه کند تا به خانواده‌هایی که متاثر از سیاست‌های افراطی دولت امریکا دچار مشکل شده‌اند یاری برساند.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، یک‌شنبه گذشته ترامپ از مجری و کمدین 43 ساله امریکایی به خاطر اظهار نظر اخیرش حسابی انتقاد کرد. فالون چند شب پیش در مقابل دوربین تلویزیون قرار گرفت و از این‌که سپتامبر 2016، ترامپ را به عنوان مهمان «تونایت شو» دعوت کرده بود ابراز پشیمانی کرد. در جریان برنامه دو سال پیش، فالون به خاطر نحوه تعاملش با ترامپ و بهم ریختن موهای کاندیدای ریاست جمهوری امریکا در مقابل دوربین تلویزیون شدیدا مورد انتقاد قرار گرفت.  

شب گذشته فالون خطاب به توییت ترامپ برنامه‌اش را آغاز کرد: «همان‌طور که احتمالا به گوش‌تان رسیده، دیشب، رییس جمهور امریکا در توییتر به من گیر داد. بنابراین ملانیا، اگر مشغول تماشای این برنامه هستی، بعید می‌دانم کمپین مبارزه با قلدری که راه انداختی کارساز باشد

فالون در ادامه تک‌گویی ابتدای برنامه‌اش گفت: «وقتی دیدم ترامپ در توییتر بهم توهین کرده، خواستم بلافاصله جواب توییتش را بدهم اما با خودم فکر کردم: «من کارهای مهم‌تری برای انجام دادن دارم». بعد با خودم فکر کردم: «صبر کن ببینم… یعنی اون هم نباید دنبال انجام کارهای مهم‌تری باشد؟»

فالون در ادامه توییت ترامپ را نمایش داد که او را ریشخند کرده بود: «مرد باش جیمی!» و بعد ماجرای کمک خیرخواهانه‌اش را توضیح داد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها