صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : سرانجام رئیس هیئت مدیره برادران وارنر به دلیل سوء استفاده اخلاقی از بازیگر زن از سمت خود کناره گیری کرد

سرانجام رئیس هیئت مدیره برادران وارنر به دلیل سوء استفاده اخلاقی از بازیگر زن از سمت خود کناره گیری کرد

کوین سوجیهارا

سرانجام دو هفته پس از افشای مجموعه‌ای از پیام‌های تلفنی و ایمیلی که نشان‌دهنده سواستفاده غیراخلاقی کوین سوجیهارا از موقعیت خود بود، او از سمت مدیرعاملی و ریاست هیات مدیره برادران‌وارنر پایین آمد.

به گزارش مووی مگ به نقل از صبا، دیروز ۱۸ مارچ (۲۷ اسفند) کوین سوجیهارا مدیرعامل و رئیس هیات مدیره کمپانی برادران‌وارنر در پی افشای سواستفاده‌های غیراخلاقی از موقعیتش، از مقام خود در این کمپانی کناره‌گیری کرد.

جان استنکی، مدیرعامل ابرشرکت وارنرمدیا، کمپانی مالک برادران‌وارنر در این باره گفت: بهترین مصلحت برای برادران‌وارنر، وارنرمدیا، کارکنان و سایر شرکای ما بود که کوین از مقام خود به عنوان مدیرعاملی و رئیس هیات مدیره کناره‌گیری کند. استنکی همچنین اضافه کرد که سوجیهارا در ۲۵ سال گذشته، نقش مهمی در موفقیت استودیوی وارنر داشته است و ما از این بابت سپاسگزار او هستیم. کوین خود به این موضوع آگاه است که اشتباهتش قرابتی با آنچه از رهبر کمپانی انتظار می‌رود، ندارد و می‌تواند بر توانایی پیشرفت مجموعه تاثیر بگذارد. استنکی راجع به فرد جایگزین اظهار نظری نکرد.

حدود دو هفته پیش بود که بر اساس صدها پیامکی که گزارشگران هالیوودریپورتر به آن دست یافتند، مشخص شد کوین سوجیهارا از سال ۲۰۱۳ با وعده سپردن نقشی در تولیدات برادران‌وارنر به بازیگر بریتانیایی جوانی به نام شارلوت کرک، با او ارتباطی غیراخلاقی برقرار کرده است. واسطه این آشنایی جیمز پکر، میلیاردر استرالیایی بوده است که در آن زمان قراردادی به ارزش ۴۵۰ میلیون دلار با برادران‌وارنر منعقد کرد.

بررسی این پیغام‌ها نشان می‌دهد شارلوت کرک در طول این سال‌ها به واسه این ارتباط تنها به یکی دو نقش نه چندان با اهمیت در فیلم‌هایی چون «چگونه مجرد باشیم»(۲۰۱۶) و « هشت یار اوشن»(۲۰۱۸) دست یافته است و ناامیدانه و عصبی در پی جایگاهی محکم‌تر در هالیوود بوده، تا جایی که حداقل در یک مورد سماجت او باعث واکنش سوجیهارا و متهم کردن این بازیگر به اخاذی شده است.

در همان زمان کمپانی وارنرمدیا اعلام کرد به سرعت تحقیقات داخلی خود راجع به این موضوع را در جریان می‌اندازد و تصمیمی متناسب با آن اتخاذ خواهد کرد.

کوین سوجیهارا دیروز نیز در پیامی جداگانه خطاب به کارکنان برادران‌وارنر گفت: با توجه به اینکه اتفاقات اخیر و پوشش رسانه‌ای اعمال گذشته من ممکن است روی آینده کمپانی تاثیرگذار باشد، تصمیم گرفتم از مقام خود کناره‌گیری کنم. واضح است که ادامه رهبری من بر این کمپانی می‌تواند به بروز مشکلاتی در ادامه موفقیت‌های برادران‌وارنر بیانجامد و من اجازه نخواهم داد تلاش سخت تک‌تک کارکنان این مجموعه به خاطر توجه رسانه‌ها به اشتباهات گذشته من، تحت تاثیر قرار بگیرد.

کوین سوجیهارا از سال ۲۰۱۳ کنترل استودیوی برادران‌وارنر را بر عهده داشت.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها