صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : مدونا به اتهامات جنسی علیه مایکل جکسون واکنش نشان داد

مدونا به اتهامات جنسی علیه مایکل جکسون واکنش نشان داد

مدونا

مدونا سکوتش درباره اتهامات سواستفاده جنسی علیه مایکل جکسون را شکست و گفت: یک فرد تا زمانی که گناهکاری او اثبات نشده، بی‌گناه است.

به‌گزارش مووی مگ به نقل از ایران آرت، وید رابسون و جیمز سیفچاک، دو مردی هستند که اخیراً در مستندی با ذکر جزئیات فراوان مدعی شدند که در زمان کودکی توسط سلطان پاپ مورد سواستفاده جنسی قرار گرفته بودند.

ملکه پاپ، که در مراسم اهدای جوایز اسکار سال ۱۹۹۱ به همراه جکسون حضور یافته بود، گفت که فیلم “ترک نورلند” را ندیده است.

اما او این را هم به مجله بریتیش ووگ (Vogue) گفت که “طرز فکر من اینطور نیست که کسی را بدون محاکمه مجازات کنم، بنابراین به عقیده من یک فرد تا زمانی که گناهکاری او اثبات نشده، بی‌گناه است.”

بر اساس گزارش انجمن حامیان مایکل جکسون، مدونا درباره اتهامات مطرح شده گفت: “هزاران اتهام علیه من مطرح شده است که هیچ‌یک صحت ندارند. به همین خاطر وقتی کسی نزد من راجع به فردی حرفی می‌زند، طرز برخوردم اینطور است که از او می‌پرسم “می‌توانی اثباتش کنی؟‌

وقتی از مدونا درباره آنچه که اخیراً به عنوان مدرک گناهکاری جکسون دانسته می‌شود سؤال شد، پاسخ داد: “نمی‌دانم، من این فیلم را ندیده‌ام. اما حدس می‌زنم در آن افرادی رویدادهای واقعی خودشان را تعریف می‌کنند، اما البته این را هم در نظر دارم که آدم‌ها گاهی دروغ می‌گویند.”

پس همیشه می‌گویم، “دستور کار چیست؟” این آدم‌ها با این کارشان دنبال چه چیزی هستند؟ آیا دنبال پول هستند، آیا نوعی اخاذی دارد اتفاق می‌افتد؟

و سپس با تأکید گفت: “من تمام اینها را در نظر می‌گیرم.”

مدونا همچنین درباره مستند ساخته شبکه‌های HBO و Channel 4 گفت: “فکر می‌کنم بالأخره باید آن را ببینم. هنوز ندیدمش.”

سلطان و ملکه پاپ در سال ۱۹۹۱ به عنوان یک زوج به مراسم جوایز آکادمی یا همان اسکار رفتند؛ مدونا بعدها از این رویداد به عنوان “بهترین قرار عمرش” یاد کرد. مایکل جکسون و مدونا هر دو در یک سال به دنیا آمدند و از خوانندگان پیشتاز دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی بودند.

مدونا پس از درگذشت مایکل جکسون در سال ۲۰۰۹ تا به کنون، همواره به بزرگداشت و دفاع از او پرداخته است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها