صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : اختلافات برد پیت و فرزند خوانده اش بالا گرفت!

اختلافات برد پیت و فرزند خوانده اش بالا گرفت!

maddox jolie pitt brad pitt relationship 860x71722

به نظر می‌رسد اختلافات مادوکس پسرخواننده برد پیت با او به اوج خود رسیده است تا جایی که این دو ماه‌هاست یکدیگر را ملاقات نکرده‌اند.

دشمنی برخی پدر و پسرها ریشه در تاریخ دارد و به نظر می رسد بردپیت و پسرش مادوکس نیز به اوج اختلافات خود رسیده اند چرا که ماههاست یکدیگر را ملاقات نکرده اند و این عدم ملاقات به شکل عمدی انجام می شود.

با وجود این که برد پیت مرتب به کشورهای مختلف از جمله کره جنوبی سفر می کند اما تمایلی برای ملاقات با پسر هیجده ساله خود نشان نمی دهد.

به گزارش مووی مگ به نقل از انتخاب، یک منبع آگاه و نزدیک به خانواده سابق برد پیت یعنی پیت و جوبی در شماره جدید Us Weekly گفت:”برد هیچ تلاشی برای نزدیک شدن به مدوکس نمی کند و به عبارتی دقیق تر هیچ تماسی بین این دو نفر وجود ندارد. ” به نظر می رسد این ستاره 55 ساله هیچ تمایلی برای نزدیک شدن به آنجلینا ندارد و به نظر می رسد با توجه به صمیمیت بیش از حد آنجلینا جولی به پسرش مادوکس، مادوکس تصمیم گرفته تا حد ممکن از پدر خود برد  پیت فاصله بگیرد.

البته پیت سعی کرده با فرزندان و فرزند خوانده های خود ملاقات هایی داشته باشد اما اصراری برای صمیمت بیش از حد با فرزندخوانده های خود یعنی مادوکس، پاکس یا زاهارا ندارد. جالب است که همه بچه ها و به ویژه سه فرزند خوانده این زوج سابق به شدت به جولی وابسته هستند و این وابستگی تا جایی است که بچه ها در اغلب مراسم رسمی مادرشان را همراهی می کنند.

در ماه سپتامبر وقتی از مادوکس پرسیده شد که آیا برنامه ای برای ملاقات با پدر خود دارد یا خیر گفت که:” من برنامه ای ندارم اما اگر این اتفاق رخ دهد مشکلی ندارم، هر چه پیش آید، خوش آید.”


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

اختلافات سازندگان فصل دوم « دروغ‌ های کوچک بزرگ » بالا گرفت!

تمام سلبریتی هایی که با آنجلینا جولی اختلاف نظر دارند!

اختلاف میان نتفلیکس و صنعت سینمای ایتالیا بار دیگر بالا گرفت!

10 زوج مشهور هالیود که اختلاف سنی زیادی با یکدیگر دارند! + تصاویر

زوج های عاشق هالیوود که علی رغم اختلافات طاقت دوری از یکدیگر را ندارند! + تصاویر

زوج های عاشق هالیوود که علی رغم اختلافات طاقت دوری از یکدیگر را ندارند! + تصاویر ( بخش دوم )

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها