صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : مگان فاکس به دلیل عدم توانایی در مبارزه از « Mortal Kombat » کنار گذاشته شد!

مگان فاکس به دلیل عدم توانایی در مبارزه از « Mortal Kombat » کنار گذاشته شد!

مگان فاکس مورتال کومبات

تهیه‌کننده فیلم “موتال کامبت” علت بازی نکردن مگان فاکس در نقش کیتانا را فاش کرد.

در سال ۲۰۱۶ مگان فاکس فاش کرد که می‌خواهد در فیلم “موتال کامبت” نقش شخصیت “کیتانا” را بازی کند. با این حال، با توجه گزارش‌هایی که اخیراً منتشر شده به نظر نمی‌رسد که او در ریبوت سینمایی فیلم در سال ۲۰۲۱ به بازی در این نقش بپردازد. در حال حاضر هنوز بازیگر نقش “کیتانا” در این فیلم انتخاب نشده اما او “مگان فاکس” نخواهد بود. “تاد گارنر” تهیه‌کننده‌ی ریبوت می‌گوید تنها بازیگرانی را انتخاب می‌کند که توانایی مبارزه را داشته باشند. به عبارت دیگر، سلبریتی بزرگی به فیلم اضافه نخواهد شد مگر اینکه توانایی بازی در صحنه‌های مبارزه را داشته باشد.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما،گارنر می‌گوید فاکس بازیگر زاده‌ی تنسی نمی‌تواند نقش شناخته‌شده‌ترین شخصیت زن فیلم را بازی کند چرا که مهارت‌های مبارزه‌ی او راضی‌کننده نیست: “هیچ نمی‌دانم که او چه مهارت‌هایی در مبارزه دارد — می‌دانم که او بازیگر فوق‌العاده‌ای است اما ظاهراً مهارت‌های او به اندازه‌ی کافی خوب نیستند.”

به گزارش ۳۰نما، فاکس یکی از هواداران شخصیت است و در سال ۲۰۱۶ برای این پرسش که مایل است در نقش چه ابرقهرمانی بازی کند پاسخی نداشت اما گفت “کیتانا” به ذهنش می‌رسد: “اگر فیلم دیگری برای “مورتال کامبت” بسازند می‌توانم به “کیتانا” فکر کنم. همیشه عاشق بادبزن دستی و سلاح‌های او بوده‌ام.”

کیتانا” یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های چندگانه‌ی “مورتال کامبت” است بنابراین منطقی است که بازیگر شناخته‌شده‌ای برای بازی در نقش او انتخاب شود. ریبوت “مورتال کامبت” در حال حاضر قرار است ژانویه سال ۲۰۲۱ اکران شود.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

ناراحتی شدید مگان فاکس از نگاه جنسیتی که هالیوود به او داشته

مگان فاکس پس از 5 سال زندگی مشترک از همسرش جدا شد

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها