صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : سلبریتی های مشهوری که از دوران کودکی با یکدیگر دوست بوده اند! + تصاویر

سلبریتی های مشهوری که از دوران کودکی با یکدیگر دوست بوده اند! + تصاویر

آدام لوین و جونا هیل

دوستی های دوران کودکی مادام العمرند و این مسأله حتی در مورد چهره های مشهور هم صدق می کند. این دوستان مشهور در شروع دوران حرفه ای، در مدرسه یا حتی زمانی که کودکی کم سن و سال بودند با یکدیگر آشنا شدند و هنوز هم با یکدیگر دوست هستند.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، در ادامه با سلبریتی هایی آشنا خواهیم شد که از کودکی با یکدیگر دوست بوده اند.

آدام لوین و جونا هیل

قدمت دوستی آدام لوین و جونا هیل به سال ها قبل برمی گردد. پدران آن ها با یکدیگر دوست بودند و همین مسأله زمینه ساز آشنایی این دو خواننده و کمدین آینده شد.

جونا هیل در سال ۲۰۱۴ در مصاحبه ای در اینباره گفته بود: «پدران ما در دوران دبیرستان در دفتر مدیر مدرسه با یکدیگر آشنا شده بودند. ما با ماشین هایمان یکدیگر را می رساندیم و در خانه های یکدیگر زندگی می کردیم.»

حتی این هیل بود که در سال ۲۰۱۴ آدام لوین را به عقد همسرش، بهاتی پرینزلو، فرشته ی برند ویکتوریا سکرت، درآورد.

مت دیمون و بن افلک

مت دیمون و بن افلک

قدمت دوستی این دو ستاره ی هالیوودی به زمان آشنایی شان در یک مسابقه ی بیس بال در دوران کودکی برمی گردد. آن ها باهم در شهر بوستون ِ آمریکا بزرگ شدند و به مدرسه رفتند و هر دو از سن کم شیفته ی صنعت سینما شدند.

در سال ۲۰۱۶، دیمون در مصاحبه ای گفت که فکر می کند علت پایدار بودن دوستی آن ها حمایتی بوده که به خاطر علاقه ی مشترک شان به بازیگری و فیلمسازی در سال هایی بسیار مهم و سازنده از زندگی شان، همدیگر را از آن برخوردار کرده بودند.

افلک هم گفته بود تجربه ی بازیگری او در دوران کودکی در برنامه ی تلویزیونی The Jess Cagle Show او را به این هنر بسیار علاقمند کرد و حسادت دیمون را برانگیخت اما همین مسأله سبب شد دیمون هم به کار در سینما ترغیب شود.

این دو بازیگر مشهور هالیوودی در پروژه های زیادی با یکدیگر همکاری داشته اند از جمله: «ویل هانتینگ خوب» (Good Will Hunting) و فیلم لایو اکشن آینده ی دیزنی به نام «آخرین دوئل» (The Last Duel).

جان کرازینسکی و بی جی نواک

جان کرازینسکی و بی جی نواک

«رایان هاوارد» و «جیم هالپرت» سریال «اداره» (The Office) از دوستان قدیمی یکدیگر هستند.

بی جی نواک در سال ۲۰۱۴ در مصاحبه ای گفته بود: «من و جان کرازینسکی تمام زندگی مان به عجیب ترین و تصادفی ترین شکل ممکن همدیگر را می شناسیم.»

سلنا گومز و دمی لواتو

دوستی سلنا گومز و دمی لواتو به قبل از تبدیل شدن شان به یکی از ستاره های کانال دیزنی برمی گردد. در واقع آن ها در اوایل دهه ی ۲۰۰۰ میلادی در برنامه ی تلویزیونی «بارنی و دوستان» (Barney and Friends) با یکدیگر همبازی شدند.

گومز و لواتو مسیر حرفه ای بسیار مشابهی را از زمان کار در برنامه ی تلویزیونی «بارنی و دوستان» طی کرده اند، از بازی در شوی مخصوص به خودشان در کانال دیزنی گرفته تا کار به عنوان یک خواننده ی مستقل و موفق.

الیجا وود و مکالی کالکین

الیجا وود و مکالی کالکین

این دو ستاره ی کودک از دهه ی ۱۹۹۰ با یکدیگر دوست هستند. وود و کالکین در سال ۱۹۹۳ در جریان بازی در فیلم «پسر خوب» (The Good Son) با یکدیگر آشنا شدند.

اشلی تیزدیل و ونسا هاجنز

اشلی تیزدیل و ونسا هاجنز

اشلی تیزدیل و ونسا هاجنز در مجموعه فیلم «دبیرستان موزیکال» (High School Musical) نقش دشمنان دوست نمای یکدیگر را داشتند، اما آن ها در واقع قبل از اینکه به یکی از ستاره های کانال دیزنی تبدیل شوند با یکدیگر دوست بودند.

تیزدیل در سال ۲۰۱۹ در مصاحبه ای گفته بود که آن دو یک سال قبل از انتخاب شدن شان برای اولین فیلم «دبیرستان موزیکال»، در جریان بازی در یک آگهی تبلیغاتی با یکدیگر آشنا شده بودند. به گفته ی تیزدیل آن ها از همان زمان به دوستان صمیمی یکدیگر تبدیل شدند.

هاجنز حتی یکی از ساقدوش های تیزدیل در مراسم عروسی او با کریستوفر فرنچ در سال ۲۰۱۴ بود.

رایان گاسلینگ و جاستین تیمبرلیک

رایان گاسلینگ و جاستین تیمبرلیک

جاستین تیمبرلیک و رایان گاسلینگ نه تنها دوستان دوران کودکی یکدیگر بودند، بلکه در واقع با همدیگر زندگی هم کردند.

ستاره های آینده ی هالیوود بعد از بازی در برنامه ی تلویزیونی The All New Mickey Mouse Club، به هم اتاقی یکدیگر تبدیل شدند، چون این سریال تلویزیونی در آمریکا فیلمبرداری می شد و مادر گاسلینگ مجبور بود به کانادا بازگردد. در واقع گاسلینگ مدتی با خانواده ی تیمبرلیک زندگی کرد.

تیمبرلیک در سال ۲۰۱۱ در مصاحبه ای در اینباره گفته بود: «مادرم برای مدتی حدود شش ماه مراقبش [گاسلینگ] بود و ما در واقع با یکدیگر زندگی می کردیم.»

جنیفر آنیستون و چاز بونو

جنیفر آنیستون و چاز بونو

جنیفر آنیستون و چاز بونو، پسر تغییر جنسیت داده ی شر، خواننده ی مشهور، در دوران دبیرستان با یکدیگر دوست بودند.

آنیستون در سال ۲۰۱۱ در مصاحبه ای گفته بود که بیشتر روزهای دبیرستان با گروهی از دوستان شان بعد از مدرسه در خانه ی بونو دور هم جمع می شدند و با یکدیگر وقت می گذراندند.

توبی مگوایر و لئوناردو دیکاپریو

توبی مگوایر و لئوناردو دیکاپریو

لئوناردو دیکاپریو و توبی مگوایر در ۱۲ سالگی در جریان جلسات تست بازیگری مختلفی که در لس آنجلس در آن ها شرکت می کردند با یکدیگر آشنا شدند. دیکاپریو در سال ۲۰۱۴ در مصاحبه ای گفته بود که لحظه ی دوست شدن شان را خوب به خاطر می آورد.

او در این مصاحبه گفته بود که با دیدن مگوایر از ماشین بیرون پریده و او را صدا زده بود و مگوایر هم او را شناخته بود و آن ها از آن زمان به دوستان هم تبدیل شدند.

وقتی دیکاپریو در سال ۲۰۱۳ از مگوایر خواست که در فیلم «گتسبی بزرگ» (The Great Gatsby) با او همبازی شود، در آن زمان مگوایر در واقع همسایه ی دیوار به دیوار دیکاپریو بود.

مگوایر در سال ۲۰۱۳ در مصاحبه ای گفته بود: «من و لئو حس اعتماد و احترام زیادی نسبت به یکدیگر داریم. ما دوستی نزدیکی باهم داریم و من قطعاً به او علاقه دارم.»

کیت هادسون و لیو تایلر

کیت هادسون و لیو تایلر

کیت هادسون و لیو تایلر از دوران تحصیل شان در دبیرستان در دهه ی ۱۹۹۰ با یکدیگر دوست هستند.

خانواده های معروف آن ها هم نزدیکی زیادی با یکدیگر دارند. آنقدر نزدیک که وقتی در سال ۲۰۱۸ هادسون فرزند سومش را باردار بود، عکسی از خود با استیون تایلر، پدر لیو تایلر، در اینستاگرامش منتشر کرد و در کپشن عکس از او به عنوان «بابا تایلر» نام برد.

کیم کارداشیان و نیکول ریچی

 

کیم کارداشیان در سال ۲۰۱۴ عکسی از خود و نیکول ریچی در اینستاگرامش منتشر کرد که طبق کپشن عکس به ۱۳ سالگی آن ها برمی گردد.

کارداشیان در سال ۲۰۱۷ هم گفته بود که او و ریچی یک بار در دوران کودکی با یکدیگر یک رژ لب از یک فروشگاه دزدیده بودند.

 کیم کارداشیان و نیکول ریچی


 

خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

10 بازیگری که هرگز فیلمهای خودشان را نمی بینند! + تصاویر

شباهت عجیب و باورنکردنی فرزندان سلبریتی ها به والدین شان! + تصاویر

بهترین سریال های کره ای یک دهه اخیر را بشناسید! + تصاویر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها