صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : حمله تند میکی رورک علیه رابرت دنیرو! / به جان مادربزرگم سنگ روی یخ ات میکنم!

حمله تند میکی رورک علیه رابرت دنیرو! / به جان مادربزرگم سنگ روی یخ ات میکنم!

میکی رورک رابرت دنیرو

«میکی روک» و «رابرت دنیرو» وارد فاز جدید دشمنی شدند. روک به تازگی با انتشار پستی در صفحه‌ی اینستاگرامش به دنیرو حمله کرده و می‌گوید دنیرو در مصاحبه‌ای او را «دروغ‌گو» خوانده. روک پاییز گذشته وقتی ادعا کرد که دنیرو مانع بازی او در «ایرلندی»  شده جنجال به پا کرد. اختلافات این دو بازیگر در سال ۱۹۸۷ و با فیلم نئو-نوآر «قلب فرشته»  به کارگردانی «آلن پارکر» پدید آمد.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، روک می‌نویسد: «هی «رابرت دنیرو»، بله با تو هستم، غول بچه‌ننه لعنتی. یکی از دوستانم به من گفته که تو چند ماه پیش به یکی از روزنامه‌ها گفته‌ای «میکی روک دروغگو است و همه جور مزخرفی می‌گوید.» گوش کن آقای قلدر توی فیلم‌ها، تو اولین نفری هستی که به من می‌گویی دروغگو و در یک روزنامه این کار را کرده‌ای. بگذار چیزی به تو بگویم، مردک نفرت‌انگیز، اگر ببینمت به روح مادربزرگم قسم، به روح برادرم و سگ‌هایم قسم، سنگ روی یخ‌ات می‌کنم. میکی روک، خدا شاهد است.» روک در بخش نظرات این پست می‌نویسد: «تا چند دیگر به نیویورک بازمی‌گردم و این برخورد قطعاً اتفاق خواهد افتاد.»

سپتامبر سال ۲۰۱۹ روک در مصاحبه با یک برنامه‌ی تلویزیونی ایتالیایی گفته بود که اگر دنیرو مخالفت نکرده بود می‌توانست در فیلم «ایرلندی» بازی کند. روک در آن مصاحبه گفت: «مارتی اسکورسیزی می‌خواست برای فیلمی با «ال پاچینو»، «جو پشی» و «رابرت دنیرو» با من ملاقات کند. مسئول انتخاب بازیگر به مدیر برنامه‌های من گفته بود که دنیرو مخالف همکاری با من در فیلم است.»

با این حال، «جین روزنتال» تهیه‌کننده‌ی «ایرلندی» و نیز «الن لوئیس» مسئول انتخاب بازیگران اظهارات روک را رد کردند و گفتند هرگز با این در مورد این فیلم مذاکره نکرده‌اند.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

حمله عجیب میکی رورک علیه رابرت دنیرو / دیگر آن کثافت را نادیده می گیرم!

اتفاقی عجیب درباره میکی رورک / وی در 62 سالگی در مسابقه بوکس در مقابل حریفی 29 ساله قرار خواهد گرفت!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها