صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : الن دی جنرس از اجرای تاک شو کناره گیری می کند / اتهامات آزار جنسی هم اضافه شد!

الن دی جنرس از اجرای تاک شو کناره گیری می کند / اتهامات آزار جنسی هم اضافه شد!

الن دی جنرس

 

«الن دی‌جنرس» تمایل دارد به تاک-شوی خود پایان دهد. منابع ناشناس در «تله‌پیکچرز» می‌گویند با مطرح شدن اتهامات مختلف علیه دی‌جنرس از جمله وجود فضایی «مسموم» در محل فیلمبرداری، این مجری ۶۲ ساله آماده‌ی کناره‌گیری از اجراست. یکی از منابع می‌گوید: «او احساس می‌کند که نمی‌تواند ادامه دهد و تنها راه بازسازی برند خود را این می‌داند که سریالش را تعطیل کند. حقیقت این است که او می‌دانسته چه اتفاقاتی در حال وقوع است.»

«دیلی میل» می‌نویسد «نیل برین» تهیه‌کننده‌ی استرالیایی در مصاحبه با ایستگاه رادیویی 4BC تجارب خود از برخورد با الن در سال ۲۰۱۳ را به اشتراک گذاشته و ادعا کرده است که کارکنان به‌شدت مراقب رفتار خود بوده‌اند تا دی‌جنرس را خشمگین نکنند. او می‌گوید: «یکی از تهیه‌کنندگان ما را به گوشه‌ای برد و گفت: «ببین، هیچ‌کس با الن حرف نمی‌زند. تو نباید با او حرف بزنی، نباید به او نزدیک شوی، نباید به او نگاه کنی. او وارد می‌شود، می‌نشیند، با ریچارد حرف می‌زند، و می‌رود.»

یکی از کارکنان شوی دی‌جنرس به «دیلی میل» می‌گوید:‌ «حتی یک لحظه فکر نکنید که عذرخواهی او معنای خاصی داد. او این فضای مسموم را ایجاد کرده و مدت‌ها آن را ادامه داده بود. اگر کسی از جمله آن سه تهیه‌کننده می‌خواستند به او اعتراض کنند اخراج می‌شدند.»

نیل اضافه می‌کند که نمی‌داند این قوانین توسط دی‌جنرس وضع شده‌اند یا فرد دیگری، چرا که فرصت حرف زدن با او را نداشته و نمی‌داند که فردی خوش‌برخورد است یا نه: «اما می‌توانم به شما بگویم افرادی که برای او کار می‌کردند همیشه روی پوست تخم‌ مرغ راه‌ می‌رفتند [و مراقب بودند او را ناراحت نکنند.] ما آن‌جا رفته بودیم تا در مورد فعالیت‌های او مصاحبه کنیم، اما اجازه نداشتیم به او نگاه کنیم.»

«برد گرت» نیز اتهامات وارد شده به «الن دی‌جنرس» را تأیید کرده است. دی‌جنرس پنجشنبه پس از مطرح شدن اتهاماتی علیه او و فضای متشنج تولید تاک-شوی او، با ارسال نامه‌ای به کارکنانش عذرخواهی کرد. این در حالی بود که برادران وارنر چند روز قبل تحقیقات خود پیرامون این ادعاها را آغاز کرده بود.

با این حال، عذرخواهی او با واکنش سرد گرت مواجه شده که بیشتر با سریال «همه ریموند را دوست دارند»  شناخته می‌شود. این بازیگر و کمدین جمعه ۳۱ ژوئن ضمن بازنشر مقاله‌ی ورایتی در مورد عذرخواهی دی‌جنرس در توئیتر نوشت: «بیشتر از یک نفر را می‌شناسم که [الن دی‌جنرس] با آن‌ها رفتار وحشتناکی داشته‌ است. مسئله‌ای است که همه می‌دانند.» گرت تاکنون شش مرتبه در شوی دی‌جنرس ظاهر شده است.

اظهارات گرت با مطرح شدن اتهامات جدید آزار جنسی در شوی دی‌جنرس همزمان شده است. این اتهامات همچون اتهامات زورگویی و تبعیض نژادی پیشین، در مقاله‌ای که «بازفید» منتشر کرده مطرح شدند. «لیا تامپسون» ستاره‌ی «بازگشت به آینده»  هم از ادعای «برد گرت» حمایت کرده و می‌نویسد: «حقیقت دارد.»

«شوی الن دی‌جنرس» در ماه مارس با شیوع ویروس کووید-۱۹ در آمریکا متوقف شد، اما سه هفته بعد از راه دور ادامه پیدا کرد. دی‌جنرس در اپیزود ۶ آوریل سریال گفت زندگی او در قرنطینه مثل «حبس شدن در زندان» بوده. اظهارات دیگر دی‌جنرس در مورد اعتراضات سراسری به مرگ «جورج فلوید» نیز با انتقادات گسترده‌ای همراه شده بود چرا که او علی‌رغم محکوم کردن بی‌عدالتی، نامی از سیاه‌پوستان و جنبش «جان سیاه‌پوستان مهم است» نبرده بود.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

تالک شو « الن دی جنرس » متهم به اذیت و آزار کارکنانش شد!

افشاگری « الن دی جنرس » مجری زن مشهور آمریکایی / پدرم در نوجوانی بدنم را لمس می کرد!

ترک سالن توسط سینماگران زن پس از اهدای جایزه به رومن پولانسکی! + تصاویر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها